Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tescoban van egy srác, nagyon tetszik nekem! De hogyan szólítsam le? Hogyan kezdjem vele a beszélgetést? Nem gáz, hogy egy nő szólít le egy férfit?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit csinál az áruházban? Ott dolgozik? Mert akkor például valamelyik termékkel kapcsolatban érdeklődnék, ha másért nem, ürügy miatt, hogy megszólíthassam.
2012. okt. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mondjuk van valahol, kinézel a másik sarokban valamit, és megkérdezed hogy hol találod meg :D

ha azt mondja a sarokban van, mondod hogy nem találtad arra. Aztán odafele úton lesz idő beszélgetni.


mióta dolgozik ott, szereti-e, milyenek az emberek, a munkatársai, hétvégén is dolgozik-e és mikor.stb stb.

azt azért ne kérdezd meg borotválja-e a fanszőrzetét.

2012. okt. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 LokiXD válasza:
egyáltalán nem gáz ha egy nő szólit meg egy férfit!Ez inkább érdekessé teszi a helyzetet,állj be vásárlás után a kasszába és kezdj el vele dumcsizni,kérdezd meg,hogy nem lenne-e kedve találkozni,ismerkedni,és ha minden jól sikerült akkor sinen vagy!!!
2012. okt. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pl. ha árufeltöltő, akkor hogy hol találod ezt vagy azt a terméket (gyakran átrendezik az ilyen boltokat, reális ürügy), vagy ha magasabb nálad, akkor segítséget kérhetsz abban, hogy levegyen valamit a felső polcról.
2012. okt. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha a műszaki osztályon dolgozik (múltkor volt egy ilyen kérdés),akkor kérj tőle segítséget,úgyhogy kinézel egy terméket és elkezded nézni a leírását tőle pedig megkérdezed,hogy mi mit jelent.

Pl mond azt neki,hogy az anyukádnak jövő hónapban lesz a szülinapja és szeretnél neki egy fényképezőgépet venni,de nem tudod melyik lenne jobb,mert könnyen kezelhető menüset szeretnél.Innen meg már kérdezősködj tovább,hogy milyen a munkája,stb.

2012. okt. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 TrivialTroll válasza:

ne szólítsd le, tök gáz, azt fogja gondolni hogy k vagy!

várd meg amíg ő kezdeményez.

2012. okt. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Micsoda mázlista a srác,milyen jó lenne ha mindig a nők szólítanának le minket! A legjobb szerintem ami nem feltünő

Bocsi ne haragudj mutasd "már meg azt vagy" (ha árufeltöltö)

közben : Te diákmunkás vagy? Igen! És milyen itt dolgozni mert tudod én is szeretnék majd menni valami nyári munkára...


Szerintem ennél nincs jobb ! :D Én kifejezetten örülnék ha így megszólítanának

(Persze ha nem valami 200 kilós bálna)

2012. okt. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!