Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány elkönyvel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány elkönyvel egy fiút nagyon jó barátjaként, abból késöbb alakuhat ki szerelem a lány részéröl?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert egy lány akkor könyvel el egy fiút barátként, ha a fiú szimpatikus, de nem néz ki jól. Márpedig ha vki nem tetszik egy lánynak külsőre, akkor soha nem lesz esélye nála.
2012. okt. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálam előfordult barátságból szerelem ...!

19/L

2012. okt. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. 2 évig voltunk barátok, aztán beleszerettem és már 2 éve tart ez a szerelem :)
2012. okt. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves első, én is ettől félek, nem vagyok az a ˝jópasi˝ és még amikor megismerkedtünk, akkor azt monta, hogy nem vagyok az esete. Szoval ugylátszik, h csak megmaradunk barátnak:((
2012. okt. 3. 16:31
 5/6 anonim ***** válasza:

nálam volt ilyen, de nem mondtam neki soha hogy nem az esetem :D

akinek ezt mondom, arra tényleg csak haverként tekintek.

akinél viszont többet el tudok képzelni, azzal a "barátság" is olyan hogy viccelődök vele a szexről, ha egy lányról beszél megpróbálom finoman lebeszélni, mélyen kivágott ruhákban vagyok mikor találkozunk stb.

előbb-utóbb leesik nekik és összeszedik magukat.

tehát igen, van olyan lány aki a barátság álcájával közeledik meg ismerkedik, de az levevős hogy álca és a pasiknál is :D

csak egy játék mert úgy túl uncsi ha rögtön közölve van hogy tetszel, járjunk. úgy kit kell meghódítani, kinek kell tetszeni, ha tréninggatyában is azonnal rám akar ugrani? ez a csajoknak sem érdekes

2012. okt. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fülünyúl ***** válasza:

A lányok nem olyan pasikat raknak barátzónába, akik bejönnek nekik mint férfi, vagy bármilyen mélyebb, közelebbi kapcsolatot szeretnének vele a jövőben.


Aki itt fentebb írta, hogy neki már sikerült kikerülnie a barátzónából, le merném fogadni, hogy csak azért, mert a lánynak épp nem volt pasija és nem is volt kilátásban senki más, így ló helyett szamár alapon ráfanyalodott. Azt is meg merném tippelni, hogy ez a "pótkapcsolat" addig tartott, míg a lány nem talált egy másik pasit.

2012. okt. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!