Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jégszívű ember vagyok, változt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jégszívű ember vagyok, változtatnom kéne?

Figyelt kérdés
Hideg,flegma,lusta,pökhendi alak vagyok. A pozitívum max annyi,h ezt belátom. De változtatni eddig nem tudtam/akartam rajta. Az emberek általában utálnak,mert nagyképű burzsujnak tartanak. Tény,hogy jól állok anyagilag,és sok mindent megengedhetek magamnak. Jól élek,mindenem megvan,azt csinálok amit akarok. Azt hinné az ember,h boldog vagyok,de ez max csak a látszat. Én még sose szerettem senkit,soha nem voltam szerelmes,voltak kapcsolataim,de nem a szerelemről szóltak. Szerintem engem se szeretett soha senki,ami nem csoda,mert jégből van a szívem. Volt egy lány,akit igazából megszerettem mégis,nem tudom,hogy ez szerelem,de mindegy is, kiderült hogy ő nem érez irántam semmit,barátja is van, meg amúgy se lehetne közünk semmi. Pedig nála először éreztem,h jobb ember lehetnék mellette,talán megváltoznék,megolvadna a jég. De nem,ha nem szeret,akkor nincs értelme. Valami pozitívum elindult bennem,mert végül is hagytam elmenni,boldognak lenni. De attól tartok,h most visszaesek a hideg jégszívű állapotba,és még zordabb leszek mint előtte. Hogy tegyek ellene? Ti mit javasoltok?

2012. szept. 30. 17:59
 1/4 Évike147 ***** válasza:
hát ez már egy jó kiindulási alap, hogy ezt belátod. Melléd egy csupa szív életvidám lány kell aki elvisel és kicsit átformál. Ezért próbálj meg nyitott lenni a világra, legyél pozitívabb, járj el szórakozni, akár egyedül is. Megpróbálhatnál társkeresőket is, bár én soha nem tenném fel magam de hallhattunk már csodákról :) Sok sikert!!
2012. szept. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát,jót tett volna ha összejön. Mert akkor most megint jönnek a futókalandok mindenféle bulikban. Érzem,h nem jó,meg h valahol legbelül nekem is vannak érzéseim,de nagyon nehéz kihozni belőlem,h kimutassam. Egy csoda kell hozzá.
2012. szept. 30. 19:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Am. én ismerek iylen "jégszívű" embereket. És elárulom,több szeretet van bennük,mint egy átlagemberben,csak egyrészt nem mutatják ki,másrészt,a rossz tulajdonságaik rögtön látszanak rajtuk,így elítélik őket.
2012. szept. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves 3as végre a szívemből beszéltél :) teljesen igaz...én magam is ilyen vagyok! Sokak szerint sosem mosolygok, mindig komor és negatív vagyok. Sőt kicsit hülyén hangzik de én a testi kontaktust sem szeretem(egyszerűen viszolygok tőle, legyen akár egy ölelés vagy csak egy szimpla kézfogás bár ezt sosem mondom senkinek) Erre azt mondta egy hozzáértő, amit te elmondtál...az ilyen emberek mindig 2x annyi szeretet igényelnek mint az átlag és ha ezt valakinek sikerül teljesíteni akkor nagyon meglepődhet az illető láttán
2012. okt. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!