Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek milyen fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen fiúk jönnek be (öltözködés)?

Figyelt kérdés
Milyen ruhákat hordjon, milyen stílus, milyen divatos? Vagy mi az ami teljesen taszító számotokra?
2012. okt. 3. 18:01
 1/9 anonim válasza:
nekem a legfontosabb hogy milyen cipője van! nem tudom hogy miért de ha fiút látok először az arcát nézem és aztán a cipőjét :)
2012. okt. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akkor áruld el nekünk suttyóknak,milyen a jó cipő egy fiún..
2012. okt. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Nekem csúnya, szaros, kertben edződött cipőm van , sajnos, szoktam dolgozni, nem csak a faszom verni.. Akkor mivan? :D
2012. okt. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csinos nadrág, amely kiadja a csinos fenekét. Nagyon fontos! Felül valami feszes, nem kell tapadós izompóló. De azért könyörgöm: csinos felső, ne két számmal nagyobb, vasvillával rálökött. :) Az számomra mindegy, hogy színesebben öltözködik-e, vagy tök feketében (fehérben, szürkében, stb) van, lényeg, hogyan áll rajta. :)
2012. okt. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A cipő viszont sosem érdekelt. Lehet sport, vagy bármilyen. Lehet mezízláb is. Egyetlen dolog lehangoló: pasikon a szandál. :)
2012. okt. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hm. Érdekes kérdés. Nekem nagyon nagy vagy különleges elvárásaim nincsenek. Mostani barátom (28 éves) pl. kicsit konzervatív, de kényelmes. Tehát ált. bő ingeket hord egyenes szárú nadrággal, esetleg bő pulóvereket, van pár bő pólója. De én szeretem, és kész.


Ha arról van szó, hogy mi vonzza a tekintetemet, akkor azt mondanám, hogy valamilyen szinten naprakészen divatos, de férfias. Semmi nagyon feszülős, semmi csőgatya, semmi rózsaszín. Ízléses és egyszerű, de azért nem nagyon szimpla... a jó bőrékszereket, érdekes mandzsettagombokat szeretem férfiakon meg a sálakat is. Egyébként meg a feltűrt ujjú hosszú ujjú ing a tuti :).

2012. okt. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 walk w1th mee ***** válasza:
Első....nekem pont ilyen barátnőm volt
2012. okt. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én szeretem az ingeket! ing farmer nadrággal,vagy szövet nadrággal tuti.
2012. okt. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Semmi nagyon feszülős, semmi csőgatya,"


Pedig az csinos. Persze csak a fiatalokon. :D

2012. okt. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!