Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom legyőzni ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom legyőzni ezt az ösztönt, ha fejben teljesen máshogy gondolkodom?

Figyelt kérdés
Nagy mell, akár szilikonos, minél rövidebb, kihívóbb ruhák, formás derék, popsi, enyelgő járás, tekintet. De mondhatom azt is, hogy egyértelműbb legyen a dolog "plázacicák". Ugyanis a felsorolás egy "normális" lányra is ráillhet, de én most a "plázacicákra" gondolok. Nem tartom őket szépnek, nem is tudom elképzelni magam, hogy beszélgetek velük, annyira más világ. Teljesen más stílusú lányok tetszenek. Igen, TETSZENEK, ez jó szó, mert a plázacicák nekem nem tetszenek, mégis megakad rajtuk a szemem, és nehéz levenni. És ugye arra gondolok, hogy megdugnám. Ebből egyébként sose volt problémám, mármint nem vagyok egy megcsalós fajta, csak nekem rossz az egész. Ha tudom, hogy igazából nem érdekel, nem is tetszik...mégis miért vonzó testileg? Miért tapasztja oda a szemem?

2012. jún. 22. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
mert egy segg vagy
2012. jún. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem amúgy ezzel elég sok férfi így van HA nem az összes... génjeinkbe bennevan hogy a szemeink vonzzák a formás női alakokat. szerintem valahogy úgy van hogy az agyunk egyik oldala azon van hogy de jó nő de megbasznám a másik (a jóval tudatosabb) úristen ebbe van még élő szövet? tud másról is beszélgetni mint a vásárlás? egyéb dolgok... viszont ha a férfiak 99% a megnézi ezeket a nőket ennek is elenyésző a százaléka aki komolyan megdugná őket.... visszataszítóak
2012. jún. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Összeütközésbe kerültél mások átvett ostoba véleményével! Ez is mutatja hogy milyen szánalmasan csordalény vagy, é mennyire befolyásolható, uniformizálható!


Ne sértődj meg! :)


Szóval az élet okosabb mint te és a hülye dogmák, és úgy történik meg minden ahogy annak kell! A plázacicák nem azért lettek úgy formatervezve, ahogy lettek mert az béna, hanem azért mert az vonzó!


Felejtsd el amit a homokozóban hallottál és hallgass végre az ösztöneidre, mert ők nem hazudnak!

27F

2012. jún. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszeru biologia. Mert a ferfiaknak sok a tesztoszteron hormon szintjuk, amitol no az agresszivitasuk (ezert van h fiu verekednek, ero probakat jatszanak mar kiskoruktol), ettol erosebb a szorzet a testen, mint a noknel, tenyleg benne van a genben.

S ugyanez a tesztoszteron hormon noveli a szexualias vagyat, a variacio kivanasat.

En no vagyok, a baratom is ezt csinalja, eleinte sehogy nem tudtam lenyelni, de biologuskent mikor megertettem a folyamatot, azt is felfogtam, h olyan mint egyes allatoknal a tuzelo'' periodus, csak allando. Nem akarok senkit ezzel megserteni, csakh erthetobb legyen.

A parom sem csalt meg, nem is tenne, de megbamulja a jo plazacicakat az uton. Mi nok maskepp vagyunk beallitva, mert nekunk sokkal csokkentebb a tesztoszteron hormon, ezert alapozunk erzelmekre elsosorban.

2012. jún. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!