Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez, a legtöbb (nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, a legtöbb (nem általánosítok) lány miért ilyen?

Figyelt kérdés

A sztori:


Megismerkedtem egy lánnyal,1 hónapja voltunk együtt.

Folyton tett nekem ilyen megjegyzéseket,hogy neki rossz a farmernadrágja,meg szeretne műkörmöshöz menni,parfümöt venni.

Nekem nincs keresetem,tanulok még,nyári munkára szoktam járni,ha kell valami,zsebpénz meg kajára elég.

Múltkor sétáltunk a lánnyal,elnéztünk egy ruhaboltba,és megjegyezte,hogy tetszik neki egy 6ezer forintos nadrág,de nincs nála pénz,majd tovább ment.

Felhozta,hogy volt baráttól ezt kapott,azt kapott.

Majd mikor én nem tudtam rá költeni,elhagyott.



2012. okt. 3. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csak ilyen elkényeztet csajt fogtál ki.Képzeld én is tanulok,csak a suli melletti munkából volt pénzem.Zsebpénzt se kaptam.Még is boldog kapcsolatom volt.Ilyen vásárolgatások nélkül is.
2012. okt. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Olyan lányokat keress, akik téged szeretnek, nem a pénzedet!
2012. okt. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Na és.Megvolt a csaj és ennyi.Majd talál magának palimadarat.
2012. okt. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Te meg miért nem jegyezted meg, hogy de finom ez a kaja, de jó lenne ilyet főzni?
2012. okt. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tényleg vannak ilyen lányok???Én nagyon pofátlannak tartom az ilyen viselkedést.Plussz nem szeretett téged.
2012. okt. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

ma 20:14


jogos:)

2012. okt. 3. 20:17
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen barátnőm. Ezt úgy hívják, h qrva.
2012. okt. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

lehet gazdag pasinak nézek ki

az előző barátnőm is ilyen volt,meghívtam fagyizni,néha kínaira,az volt a kedvence,bulizni mentünk piát én fizettem minden alkalommal...stb

mégse volt elég

sőt

2012. okt. 3. 20:21
 9/13 anonim ***** válasza:
Akárhogy néztek is ki,ez nem jogosit fel arra egy csajt sem,hogy a zsebetekre utazzon.Ha már itt kezdõdik egy "melletted szeretve érzem magam" érzés a csaj részérõl,az gáz.Nagy gáz.
2012. okt. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is meg szoktam jegyezni, hogy "ha lenne pénzem rá, megvenném", vagy hogy "ha sokat keresnék, tuti beszabadulnék ebbe a boltba", de a párom tudja, hogy tényleg magamról beszélek ilyenkor. Nem erős célzással mondok ilyesmiket, hanem komolyan gondolom, hogy a saját pénzemből, ha telne/telik rá, beruháznék/beruházok egyre-másra. És nem várom el a páromtól, h meghívjon, vagy költsön rám. De azért nekem is jól esik, ha néha-néha megteszi.

Szóval valamilyen szinten minden nőben benne van szerintem ez. A kérdés, hogy mennyire hagyja elszabadulni az indulatokat. Te pont egy olyan csajt fogtál ki, aki egy pénzéhes hülye k*rva, és mindig rinyál valamiért.

2012. okt. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!