Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg ennyire durván vékony vagyok? :S KÉP

Figyelt kérdés

akárhányszor találkozok az ismerőseimmel mindegyik hogy uristen mennyit fogytál milyen vékony vagy már nagyon elegem van..én nem látom magam olyan durván vékonynak..bocs a paintes izéért de nincs semmi képszerkesztőm nem tudtam máshogy:D


[link]


2012. okt. 3. 21:22
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Cuki :)
2012. okt. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Nem, szép az alakod, csak a lábad görbe.
2012. okt. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy vékony és kövér sem, inkább átlagos alakod van. (Legalábbis ruhában annak tűnsz.) (15/L)
2012. okt. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
67%
szerintetek tényleg durván önbizalomhiányom van és szeretem magam mutogatni?
2012. okt. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Nem vész, teljesen átlagos. Ez a lábtartás viszont még véletlenül sem cuki vagy aranyos.
2012. okt. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

áá a fölsőd dejóó^^

de fogyóztál és most lettél ilyen, vagy eddig is ilyesmi volt az alakod? mert ha az előbbi sztem meglepődnek, hogy sokat változtál..ez ellen sajna nem tudsz mit tenni, majd megunják:(

inkább ezt mondogassák mint hogy de ducijuci vagy:D

20l

2012. okt. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Átlagosan jó b.sznivaló tini tested van. A lábadon látszik hogy rád férne egy kis sport. Végülis már nem sokáig vagy 16-17! Utána egy jobb izmosabb alappal szerencsésebb elkezdeni a 20-as évek ellustulását. :D
2012. okt. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Ez valószínűleg azért van, mert eddig pár kilóval több voltál, mivel alapvetően nem vagy nagydarab, feltűnik, ha 5-6 kg fogysz, és ez az amire az ismerőseid így reagálnak.


Te jól érzed így magad?

Ha igen, akkor nincsen gond, ha nem változtass :)

2012. okt. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
nem voltam sose duci inkább mindig vékonyabb csak rossz, hogy mindig azt hallgatom milyen vékony vagyok. azóta nem nagyon vagyok megelégedve magammal és szeretnék hízni de nem megy. köszi mindenkinek:) aki azt a komit írta, hogy szeretem magam mutogatni közlöm, hogy nem:)
2012. okt. 3. 22:27
 20/32 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? ez is sokat számít...
2012. okt. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!