Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha egy vékony lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy vékony lány kezdeményez nálatok, akkor szívesebben összejöttök vele, mintha egy duci lány tenné ezt?

Figyelt kérdés

Most az arcot ne nézzük, csak az alakot. a VÉKONYSÁG illetve a DUCISÁG a lényeg.

Szóval arra lennék kíváncsi, hogy egy vékony csajnak több-e az esélye, mint egy ducinak?



2012. okt. 3. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Igen. lehetséges
2012. okt. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Igen, biztosan.
2012. okt. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
Luk luk csak a keret más.Éhes ember nem válogat.
2012. okt. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Mennyire duci,küldjél már egy viszony képet és akkor megmondom.Mert a piszkafákat annyira nem szeretem,de a dagikat sem.Persze van rá precedens,hogy a belső mindent kompenzál.
2012. okt. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 ASOT ***** válasza:
63%

ÁCSI!


ez nem itt döl el!

És a kérdés hülyeség is ezt tekintve.


Az ember az előtt is tudja jól h neki egy duci vagy egy vékonyabb lányok jönnek be. Ahhoz nem kell kezdeményeznie a lánynak h kiderüljön tetszik e az illetőnek vagy bejön e.

2012. okt. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
Attól függ, mennyire duci
2012. okt. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
Szóval azt mondod,hogy van 2 csaj,aki közül az egyik kövér a másik sovány,de ez ne számítson,hanem a arc,akkor mit is akarsz?Na mindegy,a kövéreket nem szeretem,a többi már egyedi,mint a hitelbírálat.
2012. okt. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Attól függ, a nagyon vékony lányok ugyanúgy nem jönnek be, mint a nagyon ducik. Legyen inkább átlagos. Bár én még az a régimódi hülyegyerek vagyok, aki többet ad a személyiségre.

17/F

2012. okt. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hogy értsétek, mit is akarok mondani.

Kövér voltam, mások szerint duci, de magam szerint kövér. Na mindegy.

Kezdeményeztem valakinél, totális elutasítás, maximális égés, szinte a kutya se nézett rám. (Nem tudom, hol voltak azok a fiúk, akik a kövéreket szeretik)


Lefogytam. Több, mint 30 kg-ot, és csinos lettem, vékony, feszes bőrrel, mivel edzettem, még mai napig is.

Megtetszett egy fiú, és kezdeményeztem.

Láss csodát, minden simán ment, tetszek neki, bejövök neki.

Érdekes.


Ugyanaz az átlagos, mosolygós, nevetős lány vagyok, aki azelőtt, csak épp most vékonyan.


A fiúk ennyire felszínesek, hogy a kövéreket mindig elutasítják, a vékonyaknak meg esélyt adnak?

Voltam mindkét oldalon, bár tény, hogy vékonynak jobb lenni, mert sok embernek tetszem, és rengeteg bókot kapok mindenfelől.

2012. okt. 3. 20:37
 10/14 ASOT ***** válasza:
72%

pfff :)


most jött az általánosítás része :)


Ne figyelj! Aki nem tetszik azzal nem fogok összejönni.

MERT és már megint a külső általánosítások!!!!!


Egy példa! És jöhet ide a te példád is!


Meglátsz egy pasit, megtetszik, látod h milyen a belsője? látod milyen ember? nem!

Csak egy minimálisat tudsz leszűrni a külseje alapján, hogy minlyen lehet.

De a külső sokszor csalóka is lehet.

De a lényeg h először a külsőt látod meg, aztán ha megtetszetek egymásnak akkor szépen leültök beszélgetni, és EKKOR , CSAKIS EKKOR kezd el kiderülni lassan h mit rejt a külső.

DE! Eddig a pontig angyalkám! Mindenki csak a külsőt látja.

Fordítva ugyanez van.


Ergo, mindenki a külső alapján dönti el h odamegy e ahhoz az emberhez avagy sem.

2012. okt. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!