Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Inkább online ír, mint sms....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább online ír, mint sms. Tudom olcsóbb. de személyesebb a másik. Szóval ne higgyem, hogy kapcs. Esélyes a dolog?

Figyelt kérdés

amikor egy srác többet jelentkezik online, mint sms-ben, akkor az jelent valamit?

vagy vagy olyan pár, aki online többet kontaktol, mint így?

(nos ne a szélsőséget nézzük, hogy az egyik külföldön van,meg ilyesmi)

csak néha amikor úgy tűnik, nagyon tudni akar vmit rólam, nagyon érdeklődik, akkor is képes online kérdezni, amit ki tudja mikor olvasok.


2012. okt. 3. 23:24
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
és nem csóró, tehát nem pénzről van szó
2012. okt. 3. 23:26
 2/15 anonim ***** válasza:
hát szerintem örülj, hogy egyáltalán ír... már ez is sokat jelent a fuúknál
2012. okt. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

sms nem divat már...

online, telefon vagy személyes.

hát, ha valakitől akarok valamit akkor legalább felhívom vagy felemelem a seggem hogy találkozzam vele...

2012. okt. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Mi is e-mailezünk inkább, ha nem a városban vagyunk. Jóval olcsóbb, és sajnos nekünk mind a kettőnknek jól meg kell gondolni minden egyes elköltött forintot.

Nehogy már egy ilyen pitiáner dolog miatt akadj fenn... írni ír, akkor meg?

2012. okt. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten utálom az sms-t. Ha tőlem így kérdeznek valamit, akkor nekem kerül pénzembe, hogy válaszoljak rá.
2012. okt. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok csóró, de alig van olyan, hogy van pénz a telefonomon, általában max. pár száz Ft, azt meg már tényleg csak a nagyon fontos dolgokra tartogatom, ha esetleg lerobbannék valahol vagy akármi, akkor tudjak csörögni. Lehet, hogy a te srácod is így van vele, nem kell mindenben a rosszat látni :)
2012. okt. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

hát nem tudom

mert ugye online írhat nekem úgy is, hogy a 10-ből az egyiknek

viszont ha sms-t írna, úgy jönne le, talán 2-ből az egyiknek..

2012. okt. 4. 00:25
 8/15 TrivialTroll válasza:
biztos megcsal, hagyd el
2012. okt. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha ennyire bizalmatlan vagy vele, és ahogy érzem, minden férfival, hogy biztos megcsal, abban sem vagyok biztos, hogy neked való kapcsolat, amíg nem tisztázod ezt magadban, és nem tanulsz meg bízni. Lehet, el kéne menned pszichológushoz. Addig úgysem működik egészségesen egy kapcsolat, amíg mindent ennyire túlkombinálsz meg ilyen hülyeségek miatt töröd magad meg hisztizel... ha küld SMS-t, találsz mást, ami miatt az lesz, hogy jáj, biztos megcsal vagy mást is hülyít...
2012. okt. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Atyaisten Kérdező...te élvezed, hogy hisztizhetsz valamin, és direkt gyártod a problémákat meg összeesküvés elméleteket?

Ír neked, érdeklődik, mi kell még? Ha meg napi 20 sms-t küldene, akkor meg az lenne a baj fogadjunk...szegény srác, milyen hisztis házisárkánnyal jött össze:D

2012. okt. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!