Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kihez fordulhatunk ha problémá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihez fordulhatunk ha problémáink vannak a szexben?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk egy pár, tudom érzem a szeretetét, van közös gyerekünk. nem akarok és nem is fogok szakítani, a szexen kívűl minden rendben van. vele már töbszőr beszéltünk a problémánkról és semmi se változott. az érdekelne, hogy kihez fordulhatnánk?

2012. okt. 4. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Párterapeuta, szexuálpszichológus
2012. okt. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
ha ennyi idő alatt nem sikerült, akkor ez már jobb nem lesz. ilyenkor a szex terén már csalódottan és gyűlölettel néztek egymásra, csak nem valljátok be. valami alapjaiban mérgezte meg nálatok a szexualitást. ezt egy harmadik nem fogja megoldani. van egy - két tippem, hogy mi a gond, de nem ez volt a kérdés. hazugság, hogy mindent rendbe lehet hozni, van amit már soha. ez a hajó elment.
2012. okt. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 menta34 ***** válasza:
Kérdező te ki vagy? a férfi vagy a nő?
2012. okt. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Dr. Rusz Edithez
2012. okt. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
0%
Szerintem hagyd ott mert ha nem jo a sex akkor minekvagy vele nekem is van gyerekem töle de én elválnék ha még beszélés utánsem változtat az anak a jele hogy nem érdekli a véleményed mert neki jo temeg levagy szarva :(
2012. okt. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem csak beszélni kell a problémáról, hanem a beszélgetés után próbálni megoldani.
2012. okt. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nő vagyok, és tényleg a kapcsolat megmentése a célom. nem szívesen vonok be másokat a nagyon is privát szféránkba, nem is biztos hogy ez segít nekünk, de így se szeretném ha maradna.
2012. okt. 4. 13:23
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell mindig ez a "hagyd ott", "válj el", "dobd a francba" szöveg?! Miért ne akarhatná valaki 5 év után is megmenteni a kapcsolatát?! Egy kapcsolatban két fél van (ideális esetben :) ), egyáltalán nem biztos, hogy csak a férfi tehet arról, hogy nem működik a szex. Csak ezt a nők előszeretettel nem veszik tudomásul! Próbálj meg Te is tenni a változás érdekében, ne csak azt várd, hogy ő változzon. A szó nem elég, tettek is kellenek!
2012. okt. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igazad van én is hibás vagyok, és jócskán rá is görcsöltem. mind a ketten, nem is tudunk ettől szabadulni, ezért gondolom, hogy más vagy mások bevonása segíthet. valahogy mindig kívülről egyszerűbbnek látszik.
2012. okt. 4. 14:07
 10/10 anonim ***** válasza:
#8 vagyok. Ha szeretnél róla beszélgetni, írj privit nyugodtan!
2012. okt. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!