Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Próba időn vagyok a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próba időn vagyok a barátommal feljön ma hozzám és én szexy fehérneműben várom. Nagyon eltávolodtunk a problémáink miatt ezért nm tudom h mikről beszélhgesek vele? Mert folyton csak az érzéseiről tudom faggatni. H töltsem ki az időt a szex elott?

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Legyen rajtad egy köntös, amikor ajtót nyitsz. Megkérdezheted, hogyan telt a napja, mik a tervei az idei nyárra aztán lassan lekerülhet a köntös :)
2012. júl. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy próbaidőn vagy?
2012. júl. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hibáztam kapcsolatunkban és megnézzük h h érzi magát velem tudja e folytatni. Ok a köntöst felveszem de téma nincs sok..nm alarom terhelni az érzéseimmel ezért kéne valami..:/
2012. júl. 17. 18:18
 4/8 anonim válasza:

Miért gondolod hogy a szex majd helyrehozza?

Beszélgettetek eleget mondjuk komolyabb dolgokról?

Eljártatok kettesben szórakozni, vagy akár külön?

Idáig is ilyen voltál , vagy már a "szexuális életetek is lapossá" vált?

2012. júl. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Beszéltünk màr komoly dolgokról de most nm szeretnék komoly lenni.Járunk együtt de mindig összeveszünk de külön is akk is vesuekszünk.Nem volt lapos.de sose én romantikáztam hanem ő.Meg most már nm akarunl veszekedni ezért se akarok most komoly dolgokról beszélni csak nevetni..v csak jól elleni.Ez volt az ötletem mert szereti ő is a szexet vagyis őrülten oda van érte.
2012. júl. 17. 18:29
 6/8 anonim válasza:

Bocsi, de hány évesek vagytok ? :-D

Persze , mindennek kell lenni. Viccesnek, komolynak..

És igen, a szex is nagyon nagyon fontos de nem CSAK az..

2012. júl. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem ebből az jön le, hogy elvileg ti most külön vagytok, de találkoztok egy szex erejéig, megnézitek, hogy sikerül a dugás és az alapján döntötök, hogy jártok-e tovább. Ne haragudj, de ezen röhögnöm kell XD Miért szórakoztok így egymással? Nem akartok semmi komolyat egymástól, ezt a vak is látja, dugni akartok egyet-kettőt, aztán szevasz. Miért nem lehet ezt őszintén megmondani?
2012. júl. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De együtt vahyunk!Csak próba időn ha vesuekszünk vége.Ez nm csak szex...szeretem őt.
2012. júl. 18. 06:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!