Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányból, vagy fiúból van több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányból, vagy fiúból van több a fiatal (0-30év) korosztályban?

Figyelt kérdés
2012. okt. 4. 14:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fiubol több a fiatal, mert több fiu születik, de ök atlagosan rövidebb eletet elnek, viszont az arany csak 70-80 ev körül fordul meg.
2012. okt. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Fiúból elvileg több van, de csak 1-2% a különbség, szóval ne ennek tulajdonítsd, ha nincs nőd.
2012. okt. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
olyan fiúból aki nekem tetszik alig van 10 srác a saját városomból, de lányokat milliót látok, akik jól néznek ki, szépek, adnak magukra
2012. okt. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kb. 100 lány újszülöttre 105-107 fiú újszülött jut. Ázsiában állítólag kezd felborulni a nemek arány.
2012. okt. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
akkor én valamit nagyon félretájékozódtam, mert én úgy tudtam, hogy a lányokból van a több :S L/20
2012. okt. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

[link]

a férfiak többen vannak

2012. okt. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
viszont sok a meleg
2012. okt. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Dehogy sok... Sok a divatb*zi meg -leszbi, de amúgy a valóban homoszexuális emberek nagyon kevesen vannak.
2012. okt. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Több fiú születik (tegnap leoltottak a nagyokosok, hogy nem is igaz), de ez az arány 40 körül megfordul, nem 60 körül.Amúgy az meg nem igaz, hogy sok a meleg, csak azért tűnnek annak, mert a lányok arra kényszerítik őket, hogy melegnek öltözzenek rózsaszínben, meg gyantáztassák magukat. A lányok között több a meleg, mert a lányokat és a lányos pasikat kedvelik. Sok a leszbi náluk.
2012. nov. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A másik pedig az, hogy fősulikon, egyetemeken ált több a nő mint pasi. Csak kevés a kivétel ahol ez nem így megy, pl műszaki karok, orvosok stb. Mégis azt látni, hogy több csaj van kapcsolatban (ducik is helyes pasikkal), mint pasi. Nagyon sok az egyedülálló pasi, lányokat ritkán látni magányosan.
2012. nov. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!