Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szétszórt a barátnőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szétszórt a barátnőm. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A szülei is olyanok mint ő. Az apja szórja a pénzt, neki nem számít semmi. Amikor még velük élt 2 több milliós autót tört össze és apuci mindig újat vett. Együtt lakunk de nem vagyunk még házasok. Néha már unom hogy ennyire szétszórt, figyelmetlen és felelőtlen. Pár napja egyik délután gyertyát gyújtott és elment otthonról és a felső szint (emeletes ház) teljesen leégett, kiakadtam mert nyáron újítottuk fel az egészet és biztosítás sincs. Nem gondoltam volna hogy ennyire ilyen, mi lenne ha gyerekeink lennének? Hogy vigyázna rájuk? A múltkor neki tolatott egy oszlopnak. A szüleink most segítenek de ha ő így akar élni akkor baj van mert én nem tudok minden félévben új kocsit venni meg házat építeni neki. Megint azt mondta hogy máskor figyelni fog. Mit tegyek? Kicsit elgondolkoztam hogy kell-e nekem ilyen feleség vagy hogy akarok-e a gyerekeimnek ilyen anyát (amúgy szeretem). Ez már baj? 23 éves

26/F


2012. okt. 4. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyen nemtörődöm tyúknak nevelték, akinek minden lehet, mert apucika majd megoldja, vagy más (a jövőben pl. te), akkor kár rá időt vesztegetned. Jól sejted, nem fog megváltozni.
2012. okt. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, csak nekem barátnőm fiatalabb, nagyon felelőtlenek és nem tanulnak belőle. Barátnőm 16 és a múltkor jogsi nélkül totálkárosra törte a kocsijukat, és szerencsére sértetlenül szált ki belőle, de vettek új kocsit és azzal jár suliba, még mindig jogsi nélkül. De az apja is úgy vezet mint egy őrült. Szerencsére házat még nem gyújtott fel.
2012. okt. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak dolgok, amik soha nem változnak! Ilyen anyát te sem akarhatsz a gyerekeid mellé..
2012. okt. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jézusom. Biztos nem akarnék egy ilyen anyát a gyerekeimnek...


Nagyon nehéz helyzetben vagy, de én fájó szívvel véget vetnék a kapcsolatnak. Az ember neveltetését nem lehet kiölni a másikból, vagy akár csak kompromisszumra bírni. Olyan marad amilyen. Tapasztalat. Biztos nem akarnék nap mint nap azon aggódni a munkában, hogy vajon felgyújtotta e a házat, vagy okozott e balesetet, neki baja lett e, vagy esetleg a gyerekeknek. Nem is értem, hogy valaki hogy lehet ennyire felelőtlen és szétszórt.


Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy.

2012. okt. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!