Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Többi lent. Van egy 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többi lent. Van egy 17 éves srác, nekem nagyon bejön, nem volt még barátnője. Mi lehet az oka, hogy így viselkedik? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Sokan mondták hogy engem nagyon kedvel, kicsit úgy érzem mintha bejönnék neki, de lehet hogy csak bebeszélem magamnak. Nyár végén moziban voltunk, azóta semmi, minden nap látom a suliban, néha beszélgetünk. Már megkérdeztem hogy mit érez irántam, azt mondta, kedvel. Szeretnék összejönni vele.
2012. okt. 4. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik, hogy te szeretnél összejönni vele... Ha ő is akar max akkor. :D Mondjuk nagyon bénák vagytok hogy randi helyszínre mozit választotok. Ennél rosszabbat ki sem foghattatok volna... Mondd meg neki hogy a kedvenc cukrászdádban, teázóban stb. van egy tuti cucc amit ki kell próbálnia és hívd el. Beszélgessetek ismerjétek meg egymást jobban talán még alakulhat is valami a randi végére... nem kell ajtóstól rontani a házba hogy "mit érzel irántam?" Ne Mosby-zd meg... :D
2012. okt. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a kedvelés általában már jót jelent, hívd el talizni de tényleg valami más programra ne moziba pl.: séta, tea, kávé, cukrászda, pizzázás, korcsolyázás stb.
2012. okt. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!