Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha teherbe...

Mit tennétek, ha teherbe esnétek egy nős férfitól, akinek már van egy gyermeke?

Figyelt kérdés
Egy évvel ezelőtt megismerkedtem egy 29 éves fiúval, tudtam, hogy van már egy kisfia, aki 3 éves, a gyerkőc anyukájával ekkor már másfél éve nem éltek együtt, de fogalmam sem volt arról, hogy papíron házasok. Én 24 éves vagyok még egyetemista és 5 hetes terhes. Az apuka azt mondta, hogy velem akar lenni, de elválni nem fog "anyagi okok" miatt. Én már azon is nagyon kiakadtam, hogy nem tudtam róla, hogy házas, ő azt mondja "az csak egy papír" és, hogy "nem érti, miért csinálok ebből ekkora ügyet". Nagyon meg vagyok ijedve és tanácstalan vagyok. Ti mit tennétek az én helyemben? Innen hogyan tovább?
2012. márc. 10. 13:56
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
86%
Ez eléggé furcsa, hogy nem mondta neked meg, hogy házas, mert az nemcsak papir! Lehet, hogy van hitelük és azért nem válnak, de az is lehet, hogyha eltitkolta elõtted a házasságát, akkor lehet csak kihasznál téged!
2012. márc. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
38%

Nah, ebből látszik, hogy attól, hogy valaki egyetemet végez,még az iq szintje hasonaltos egy 8 osztályt be nem fejező kisebbségivel.


1. Házas pasival nem kezdünk....

2. gyerekes pasival nem kezdünk.

3. Ha még azt sem mondta el, hogy még papíron házas mit vársz ettől a kapcsolattól kiscsibém?

4. "Ez csak egy papír", ha "csak" az lenne akár el is lehetne égetni, nem? Ha meg anyagiak miatt (mert uyge váláskor minden házassági idő alatt megszerzett vagyon közös, így 50-50)...akkor is csak azt kérdem, hogy mégis mit vársz egy iylen palitól?

Végezetül,de nem utolsó sorban, ha annyi eszed van, hogy megtartod a gyereket meg is érdemelsz egy iylen hazug disznót.... Itt megjegyezném, hogy AKI EGYSZER FÉLREKÚR AZ MEGTESZI MÁSKOR IS! HA annyi eszed van, hogy innentől kezdve elkötelezed magad min 18 évre előre, úgy hogy közel sem biztos a közös lét ezzel a pasassal, akkor pffffff.


23N

2012. márc. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
22%
És ő szeretné a gyereket? Ha igen, jobban tenné, ha elválna a feleségétől. Mért fontosabbak neki az anyagiak nálad és a leendő gyermekénél? Én sem nézném ezt jó szemmel a helyedben. Beszéld meg vele, hogy hogy képzeled el hármasban vele az életedet, hogy mennyivel jobb lenne, ha nem függne attól a nőtől. Ha szeret és a gyerekét is, akkor megteszi.
2012. márc. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Kedves Nálam magasabb IQ-val rendelkező Lány!


1. Házas pasival nem kezdünk....-nem tudtam, hogy házas, külön élnek, teljesen külön háztartásban, nem kutakodtam a fiókjában, házassági iratok után.

2. gyerekes pasival nem kezdünk-erről nekem más a véleményem, nem örültem a helyzetnek, de számomra nem kizáró ok a gyerek, kéthetente vele tölti a hétvégét, az elmúlt két hónapban már együtt is sok közös programot csináltunk, előtte találkoztam az Édesanyával is, aki teljesen érthető módon nem akarta egy "idegenre" bízni a gyerekét és ezért szeretett volna megismerni.

3. Ha még azt sem mondta el, hogy még papíron házas mit vársz ettől a kapcsolattól kiscsibém?- Éppen ezért vagyok tanácstalan és ezért tettem fel ezt a kérdést. Ez óriási csalódás és megdöbbenés volt számomra ebben a helyzetben és nem tudom mit gondoljak most.


Azt hiszem, az túlzás, hogy szeretné ezt a babát. Azt mondta rám bízza döntést és bárhogy döntök támogat, de tényleg nagyon tanácstalan vagyok... És nagyon félek.

2012. márc. 10. 14:30
 5/41 anonim ***** válasza:
74%
Nem szép dolog az abortusz...de én ebben az esetben ezt tenném.
2012. márc. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
93%
Én úgy vélem, hogy még korai lenne bevállalni egy gyereket számotokra, pláne, hogy nem ismerted ki őt eléggé.
2012. márc. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
75%

először is, ezek után max. a gyerektartás szintjén számítanék rá.

Ha a szüleid támogatnak, akkor van hová vinned haza a babát, megtartanám, de ha egyes egyedül nekem kellene 0 jövedelemmel felnevelnem és hozzá még diplomázni, akkor sajnos abortusz :(

2012. márc. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
44%

# 4/6 Időpont ma 14:30


Nem vagyok papagáj,de megint csak ismételni tudom magam: Ha képes vagy elkötelezni magad 18 évre egy tökre bizonytalan kapcsolatban,akkor hajrá.

Attól,hogy állítása szerint mindenben támogatni fog...na arra mi pontosan a garancia? Az, hogy nem mondta meg, hogy még nem vált el? Vagy hogy nem is akar? GONDOLKODJ MÁR!!!! Ne idegesítsél fel feleslegesen!!!

Maximum egy órás beavatkozás az egész és te sem teszed tönkre az életed! Majd találsz ÉP ÉSSZEL egy oylan pasast,aki szeret, elvesz és csak Tőled akar babát!

komolyan nem hiszem el, hogy nekem kell ezt elmagyarázni...



23N


23N

2012. márc. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
31%
én soha nem vetetném el,amúgy a teszt lett pozitiv vagy voltál már dokinál?Én remélem jól döntesz
2012. márc. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
22%

Ja, a beavatkozás valóban maximum egy órás beavatkozás (kivéve mikor nem, anyám a soha meg nem született húgommal 2 órát volt bent, többé nem is esett teherbe...) de akinek vannak érzései (természetesen itt nem az 1 órás kommentelőre gondolok), annak lelkileg megterhelő és örök nyomot hagy, számolgatja, most hány éves lenne, vajon hogy nézne ki, stb.

Nehéz helyzet, de ha belegondolok, hogy a sógoroméknak 5 éve nem jön össze a baba, és sajnos kiderült hogy nem is lehet, pedig mindent megtennének, és nem ők az egyetlenek, másoknak meg besikerül, és elvetetik...

2012. márc. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!