Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » SOS! Hogyan értessem meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Hogyan értessem meg vele, hogy VÉGE?

Figyelt kérdés
Már többször próbáltam,de amikor szóba került mindig elsírta magát(férfi létére), térdenállva könyörgött hogy ne hagyjam el,mert nem tud nélkülem élni. Nem akarom bántani,de nem akarok vele lenni. 23/N

2012. okt. 5. 16:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe.Gyenge jellem.

Töröld le mindenhonnan.Ne is találkozz vele.

Előbb utóbb felfogja,hogy tényleg vége.

2012. okt. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Szard le az ilyen nyálas nyomikat... Keress normális férfit!
2012. okt. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetlen, amit ne tegyél meg vele soha: ne járasd le, mert akkor két dolog történhet.

1.) látja, hogy foglalkozol még vele, így kaparni fog

2.) előjön belőle a gyűlölet és ott fog lejáratni, ahol csak tud

2012. okt. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Mond meg neki hogy te nem érzed azt amit ő irántad .Ez egy lejárt kapcsolat legyél nagyon határozót vele, de nem fokozd túl a fájdalmat neki. legjobb ha leültök ketten megbeszéled vele hogy barátok lehetek habár az úgyse fog működni . Csak légy vele minél őszintébb mert annál kisebb a fájdalom utána neki .
2012. okt. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

3.nak nagyon is igaza van!


Én 2. esetbe estem! Bár én nem kaptam annyi tiszteletet hogy szemembe mondjon valamit, hanem csak egyszerűen volt-nincs.

2012. okt. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén, hogy egy kissé félek is a reakciójától (elég hirtelen haragú ember. És nem merem neki megmondani személyesen, mert félek attól hogy erőszakoskodni fog.
2012. okt. 5. 16:37
 7/14 ossii válasza:

ha erőszakoskodik,akkor meg jelentsd fel.

mondjuk nem is értem,mért kezdtél ilyen emberrel

2012. okt. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Azért azt sem ártana leirnod, hogy milyen hosszu és mélységü volt a kapcsolatotok.
2012. okt. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Másfél éve ismerkedtünk meg, egy nagyon helyes, jópofa srácnak tűnt. De idővel minden ok nélkül féltékenykedni kezdett és állandóan ellenőrizgetett. Azt állítja hogy mindez miattam van, mert elvettem az eszét.
2012. okt. 5. 16:50
 10/14 anonim ***** válasza:
#8 vok. Mindenképpen menekülj töle!
2012. okt. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!