Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Hello 20/F vagyok, tanácsra van szükségem. 2 évvel ezelőtt jártam több , mint 1 évet egy lánnyal , akibe szerelmes voltam a kapcsolat elején , de idővel részemről ez enyhült vagy nem is tudom , hogy tudnám pontosan kifejezni , a lényeg , hogy már nem voltam annyira szerelmes belé, mint a kapcsolatunk kezdeti szakaszában és kezdtem más lányokat is megnézni, beszélgetni más lányokkal , illetve találkozgattam is másokkal, a vége az lett , hogy szakítottam a lánnyal , aki akkoriban kicsit gyerekesen viselkedett(16 éves volt). Ma már 18, és van neki barátja, de én rengeteget gondolok manapság rá és érzek valami kötődést , nem hiszem , h szerelem , de valami elég erős érzés. Az lenne a kérdésem , hogy mondjam-e meg neki , hogy még mindig érzek valamit , és esetleg ismét összejövünk ,vagy hagyjam őt békén? Előre is köszönöm.

2012. okt. 7. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:
süssél nekem palacsintát
2012. okt. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne nagyon foglalkozz már vele, de ha elmondod neki na bumm, nem dől össze a világ.
2012. okt. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amíg kitalálod nekem is süss egy palacsintát!:)Amúgy csak egyedül vagy és vonz az elérhetetlen... mindig így lesz. Ha lesz valakid, akkor vagy az előző fog hiányozni, vagy valaki új és más. Majd megszokod:)
2012. okt. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is jöhet a palacsinta! Nutellásat, köszönöm! :)

Amúgy szerintem hagyjad! Régen volt, elmúlt, majd jön más aki elfeledteti veled! Nem jó a melegített káposzta.

2012. okt. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!