Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a bajom h a pasim megmondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a bajom h a pasim megmondja nekem h milyen ruhában legyek. Nem szereti ha megnéznek. Ha visszaválaszolom h úgyis a tied vok, meg mondom h, hadd nézzenek, akkor azt válaszolja h legyél akkor meztelenül, kit érdekel? Mégis mit tegyek h megbékítsem?

Figyelt kérdés
Ezt nem szeretem mikor így "túlzásokba" esik, próbálok szépen beszélni vele, h pl.: cicanadrágban csak egyszer-kétszer lennék, és nem minden nap, akkor ki tud borulni, és azt hiszi h csak viccelek, pedig van mikor komolyan mondom. Erre már muszáj ráválaszolnom, h mikor farmerban vagyok akkor is megnéznek. előre is köszönöm a segítségeteket!

2012. okt. 7. 11:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

DE ez pont, harsány öltözködés :-)

A fekete pirossal, az nagyon harsány és kihívó szín páros, főleg ha nincs lágyabb szín, ami enyhítené a kontrasztot, pl szürke.


Cica naci csizmával, és bőrdzsekivel kihívó. Mindegyik egyenként is tud az lenni fazontól függően, de ez így együtt halmozottan az. Ugyan az mint a színeknél, nincs semmi ami enyítené az összahtást, legalábbis nem említetted.


bődzseki mindig is harsányabb volt mint egy szüvet kabát, mégha a fazonuk ugyan az is lenne.


Persze nem feltélenóül értem ezt negatív értelemben kihívónak (tehát nem gondolom hogy ez k-s lenne), de mindnekinek más üti meg a mércét. barátod erre érzékenyebb.

Ahhoz hogy nőies bájaidra vond az emberek figyelmét nem kell feltétlenül köldökig kivágott felsőben és popsi villantós szonyában flangálni. Elég a szín és a tapadós szabás. És ez a úgy tűnik a barátodnak nem tetszik.


Talán elég lenne kevéssé erős szín összeállítást választani.

2012. okt. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Az én férjem ugyanilyen és ma ujságolta hogy a horoszkopja is megírta hogy a párját birtokolni akarja. Hosszú távon rohadt idegesírő nem tárgy vagyok!!! 9éve vagyunk eggyütt néha nagyon besokkalok. Miért ne mehetne az ember csinossan a játszótérre vagy a munkahelyére??? Nem plázacicás vagyok, de idegesíti ha mások megnéznek. Olyan szintig jutottunk hogy már a hozzászólásaim is lenyomozza tehát itt nem anonim vagyok :(

Attól hogy szűltem 2 gyereket nem fogok zsákot magamra húzni :(

Eljárok futni nem költök magamra sokat, sminkelni sem szokom magam ...

2012. okt. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam -cicanacit én is hordok csizmával és szűk fazonú bőrkabáttal :P
2012. okt. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

utolsónak: úgy látszik nem vagyok egyedül

16:06os! köszönöm a felvilágosítást! van egy szövetkabátom leér a térdemig és megpróbálok beszerezni a télre egy szürke cicanadrágot!

2012. okt. 7. 18:06
 15/16 A kérdező kommentje:
kedves 10. válaszoló! sajnos próbáltam....még nagyobb vita lett belőle.
2012. okt. 7. 18:13
 16/16 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb mindenki megunja a dühöngést, ha látja, hogy nincs közönsége.
2012. okt. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!