Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a bajom h a pasim megmondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a bajom h a pasim megmondja nekem h milyen ruhában legyek. Nem szereti ha megnéznek. Ha visszaválaszolom h úgyis a tied vok, meg mondom h, hadd nézzenek, akkor azt válaszolja h legyél akkor meztelenül, kit érdekel? Mégis mit tegyek h megbékítsem?

Figyelt kérdés
Ezt nem szeretem mikor így "túlzásokba" esik, próbálok szépen beszélni vele, h pl.: cicanadrágban csak egyszer-kétszer lennék, és nem minden nap, akkor ki tud borulni, és azt hiszi h csak viccelek, pedig van mikor komolyan mondom. Erre már muszáj ráválaszolnom, h mikor farmerban vagyok akkor is megnéznek. előre is köszönöm a segítségeteket!

2012. okt. 7. 11:42
1 2
 1/16 anonim válasza:
Hagyd ott még nem lesz túl késő!!! Előbb utóbb össze fog verni még a boltba sem mehetsz el! Menekülj az ilyen vadbaromtól!
2012. okt. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Cicanadrágot, hosszú combig érő felsővel illik hordani, mert olyan mint egy harisnya, azt sem nadrágként hordod.


De lehet azért néznek meg mert harásányan öltözöl és nem feltéltenül kihívóan.


erre nem gondoltál még?

2012. okt. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
a saját tulajdonának tart,hagyd ott..nem érdemel meg: nő vagy,szeretsz csinosan öltözni,és jo érzés mikor más szerint is az vagy:) hagyd ott van még több millió pasi:)
2012. okt. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
kedves 2.kommnetelő a cicanadrág és a harisnya közt elég nagy külömbség van azért..a harisnya ara való hogy ruhával hord a cicgatyát bámivel felveheted..:)
2012. okt. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

első kommentáros: köszönöm a tippet, meg tudom magam védeni, mellesleg 3 és féléve együtt vagyunk soha nem bántott. :)

második kommentáros: fekete csizmára, fekete cicanadrágra, hosszított piros, rövid ujjú felsőre, alatta fekete hosszú ujjú, és fekete bőrdzseki. nem hinném h túl harsány

2012. okt. 7. 11:52
 6/16 anonim ***** válasza:
A cicanadrágot hosszabb fölsővel illik fölhúzni, nem egy sima pólóval. Egyébként lehet, hogy igaza van, hogy nem kéne mindenkinek kelletni magad. Attól még nem feltétlen kell otthagyni őt, hogy megmondja a véleményét az öltözködésedről. Ekkora idiótákat...
2012. okt. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem szabadúlj meg tőle amig nem késő! Idővel még több "parancsa" lesz és teljesen rádtelepszik. Nem lehet majd egyetlen önálló gondolatod sem. Teljesen a tulajdonának, rabszolgának fog tekinteni. Addig menekülj amig nem késő!
2012. okt. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Kedves 6os kommentelő! Hogy értetted az "idiótákat"?


Kedves 7es kommentelő: Már 3 és féléve együtt vagyunk, tehát nem akarom elhagyni, csak mit mondjak neki, hogy jobban meggyőzném? és természetesen hosszú felsőre gondoltam, de így se szeretné. :)


Kedves többi kommentelő! Köszönöm a válaszaitokat! :)

2012. okt. 7. 12:54
 9/16 anonim ***** válasza:

Hagyd ott, ez rosszabb lesz.

A végén a házból se enged ki, dolgoznod se kell, mert fél, hogy beszólnak, elcsábítanak.

Egyik ismerősöm így járt...

2012. okt. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor engedd el a füled mellett a hisztijét, és viselj, amit te akarsz.
2012. okt. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!