Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rifle02 kérdése:

Másnak is tetszhetek vajon?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az osztályból 3-4 lány is összejönne velem, mert beszéltem velük és ők mondták ( persze nem egyszerre ugyanazon a napon , hanem mondjuk egy féléven belül)+(azt se mondhatom hogy a legrondábbak inkább úgy mondanám hogy átlagosak) A lényeg hogy még nem volt barátnőm, mert igazából egyikük se nagyon érdekelt engem. Ez talán jelentheti azt, hogy lehetne esélyem másoknál is, csak próbálkoznom kéne? Sose voltam bátor ilyen téren, pedig mondták már 1 páran hogy nem nézek ki rosszul.

#párkacpsolat
2012. okt. 7. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, próbálkoznod kellene!

Biztos, van olyan lány, akinek tetszenél!

De a fiú dolga a kezdeményezés ...szóval a te dolgod, hogy lépj ...!

19/L

2012. okt. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

áruld már, hogy azt mi honnan a búbánatból tudjuk, hogy neked kinél lenne, és kinél nem lenne esélyed? próbálkozz barátom, ebből áll az élet. kapsz majd hideget is meleget is, egy a lényeg mindig csak előre nézz és ne siránkozz!

sok sikert!

2012. okt. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!