Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom dobott 1 év után,3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom dobott 1 év után,3 nappal utána mással smárol és másnak irja hogy hiányzol, és neki áll feljebb?

Figyelt kérdés
Nem azért szakitott mert nem szeretett hanem nem birta a sok veszekedést. Elvileg persze. Meg hogy legyünk jóba..blabla. 3 nap múlva összeállt mással, és neki áll feljebb, hogy azt csinál amit akar? Végülis valamilyen szinten igaz, de mikor szakított még mindig azt mondta, hogy az én boldogságom a legfontosabb... ma meg nekem állt, hogy én rontottam el. Kinek van igaza?
2012. jún. 23. 01:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy ezek után már, hogy kinek van igaza. Nincs értelme ezen vitázni. Lépj tovább te is, úgy tűnik, neki könnyen ment -.-
2012. jún. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
senkinek.
2012. jún. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 JulesM111 ***** válasza:
Őszintén? Szétmentetek, akkor meg mi a f@sznak rágódsz ezen? Sz@rd le, ne keseregj, kefélj Te is!
2012. jún. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!