Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos volt e a féltékenységi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Linsy kérdése:

Jogos volt e a féltékenységi rohamom?

Figyelt kérdés

Míg én a konyhán nagyban szenvedek, hogy a barátomnak csináljak pizzát, ő addig bent a szobában ráír msn-en egy olyan csajra, akihez a múltban volt köze. Azzal, hogy ő unatkozik... Megmutatja, hogy mit beszél. De én nagyon mérges lettem, egyáltalán nem éreztem fairnek a viselkedését. Hogy gondolta ezt az egészet? Ellenkező esetben ő már rég tombolt volna, ha mondjuk én egy exemmel beszélgettem volna... Még neki állt feljebb, hogy én ezen miért kapom fel a vizet, nem beszélget semmi olyanról... Összeszedtem a cuccaimat és eljöttem. Vártam, hogy utánam jön, de semmi... Én úgy érzem, neki kellene bocsánatot kérnie. Ő úgy érzi nekem kéne, azért mert ilyen féltékenységi rohamom volt, és mert eljöttem tőle.


Kíváncsi vagyok a véleményetekre! Szerintetek jogos volt amit tettem? Vagy mit kellett volna csinálnom? Illetve jogosan várom-e a bocsánat kérését?



2012. okt. 7. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
kérj tőle bocsánatot attól mert még az exre valaki ráír nem kell a legrosszabbra gondolni már ha bízol a barátodban...
2012. okt. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megértelek, de ettől szerintem felesleges gyerekként viselkedni. Saját magadtól kell bocsánatot kérned!!
2012. okt. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Engem max az idegesített volna, hogy ő miért tesped a gép előtt, míg én a konyhában szenvedek? Akkor takarítson vagy segítsen nekem. Én az ilyen "csicska vagyok és kiszolgállak" típusú élethelyzeteket rühellem, az, hogy beszél az exével, az még önmagában nem feltétlenül gáz.


Gondoltam ezt annó, és a pasim megcsalt az exével.

Szóval végülis lehet én is felháborodtam volna. De ennyire azért nem. Főleg ha tényleg nem beszéltek semmiről.

2012. okt. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Engem az zavar, hogy én ezt nem tehetném meg! Mert ő ennél jobban kiakadt volna...

És ebből a gondolatból kiindulva, akkor ő miért teheti meg? Valahogy ezt így nem érzem fairnek.

2012. okt. 7. 17:13
 5/7 anonim ***** válasza:
bolond vagy.
2012. okt. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szerintem se jogos,bár én azt se értem, hogy a másik fél miért háborodna fel ilyen helyzetben. vágod semmit se csinált, csak beszélgettek. mert unatkozott, nem pedig szexuális szolgáltatásokat ajánlott neki, vagy ilyesmi :D (mellesleg akár neked is segíthetett volna, de ez már más kérdés...)
2012. okt. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Expi ***** válasza:
Szerintem telyes mertekben jogos volt a felhaborodasod! Egy kapcsolatban nincs helye az exeknek mert azok csak bonyodalmat szulnek! Ha szeretek valakit es egyutt vagyok vele akkor mi szuksegem van arra,hogy az exemnek irogassak? Nem eppen logikus! Lehet en vagyok tul konzervativ,de nekem se fer ez bele!
2012. okt. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!