Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem de nem tudok Vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem de nem tudok Vele együtt élni! Mit csináljak? 22 éves vagyok és most kell döntenem az életemről!

Figyelt kérdés
Több mint egy éve együtt vagyunk és nagyon szeretem! Már a kapcsolatunk elején is észrevettem, hogy kicsit bajok vannak az idegeivel, de elnéztem, megbeszéltük és mindig el lett felejtve! Nála ez úgy mutatkozik ki, hogy ha valamit máskép csinálok mint ami neki természetes vagy valamiben nem értünk egyet icipici dolgokban akkor felemeli a hangját és lealáz mindenki elött, úgy beszél velem mint akit nagyon utál és pár másodperc múlva meg próbál vigyorogni mintha semmi nem történt volna! Iszonyat rossz érzés! Nem látja magát ilyenkor pedig szörnyen viselkedik! Mindig mondja hogy próbál megváltozni de nem megy neki! Szeretem Nagyon és Ő is Engem de így nem tudom elképzelni vele az életem!! Nagyon lelkis vagyok és kikészülnék, mert tudnám hogy bármikor előjöhet Neki! Nem tudom mi lenne helyes! :(
2012. okt. 7. 21:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Hagyd el
2012. okt. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Később sokkal rosszabb lesz. Még ennél is. Ha már a kapcsolat elején kibukik valami, nem érdemes azzal vigasztalni magunkat, hogy "majd értem feladja" vagy "nem is ilyen igazából" vagy "majd elmúlik"... Nem... Felesleges ilyen hiú ábrándokba ringatni magadat.

Most is elég nehéz elhagynod, de sosem fog változni, még ha megígéri akkor sem. Ő ilyen... Később már sokkal jobban meg fog viselni. Még most lépj...

2012. okt. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egy alapos beszélgetés kell, illetve adj neki időt és valamilyen ultimátumot. Ha továbbra is megaláz a semmiért, akkor inkább hagyd el, bármilyen fájdalmas, mert hiába szereted, de boldog nem leszel.
2012. okt. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

az anyám pont ebben a szituban volt mint te :(


totálisan tönkre fog tenni

2012. okt. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 ASOT ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz!

HAGYD EL!


Amúgy meg ez a szeretet duma nagyon unalmas már, itt a szeretet már csak olyan mintha emberként szeretnétek a másikat, és nem érdekel a magyarázkodás, ez annál már nem több!


22 éves vagy ne légy hülye! ne b@zd el az életed ezzel!

2012. okt. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért írja hogy szereti, mert bűntudata van! Kérdező, nem kell hogy legyen!! Rosszul választottál, ha kiszagolsz hasonlót menekülj!! Mindenekelőtt pedig érsz annyit, hogy nem kell egy ilyen gyökér mellett megrohadnod!! Ha még egy pali így bánik veled, akkor ABBAN A PILLANATBAN tessék szakítani vele!!
2012. okt. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 ASOT ***** válasza:

Bocs ha nyers voltam..de ez van.


Ahogy olvashatod a válaszok ugyanazok és egyértelműek.


Nem mondanám hogy hagyatkozz csupán az itteni válaszokra, de talán most jól tennéd...

2012. okt. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ! Még nem tudom mi lesz de remélem jól fogok dönteni! Azért nehéz mert Ő mindent megtesz értem és mást már rég elhagytam volna ez miatt de hozzá nagyon ragaszkodom és Szeretem! És igaz ebben a helyzetben a Szerelem nem ér semmit ha ott van az a dolog amibe lassan már belebetegszem, mivel már elég sokszor eljátszotta! A BŰNTUDAT is jó szó arra amit érzek most mert sajnálom és nagyon félek a következményektől! Ez Vele járó rossz dolog amit hosszabb távon nem lehet elviselni!
2012. okt. 7. 21:55
 9/14 ASOT ***** válasza:

Ne sokat tétovázz! Minél többet vársz annál nehezebb lesz!


ÉS ne csak filózz vagy tervezgess h majd meg mikor meg hol, hanem TEDD MEG!

2012. okt. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én azért azt mondom, nézz magadba.

Én mindig nyugodt, kedves ember voltam, de az exemmel folyton kiabáltam a végén. Órákat késett, hetekig nem találkoztunk, megcsalt, hazudott, kihasznált. Tudom, jobb lett volna ha elhagyom, de szerettem, és tűrni akartam, vártam, hogy vége legyen . Annyit sikerült elérnem, hogy idegbeteg lettem, a végén már fél órás késésért is tányért csaptam a falhoz (sajnos ez tényleg így történt). Ha valakit hónapokig aláznak és bántanak, el tud szakadni a cérna. Mai napig nem értem, hogy tudtam oda jutni.

Most olyan barátom van, aki törődik velem, és én újra normális ember vagyok. Volt már hogy késett 2 órát, csak annyit mondtam hogy felhívhatott volna... De semmi jelent, semmi hiszti. És örülök neki, mert végre nem kell szinte magamtól félnem.

Exem folyton azt hangoztatta hogy ezért nem tud már szeretni, csak azt nem vette észre, hogy ebbe az egészbe ő vitt bele, ő tehetett róla. Ha a kutyádat évekig rongyossá rugdalod minden nap, akkor egy idő után bekattan ő is. Minden élőlény ilyen...

Szóval előbb próbálj meg szeretettel bánni vele, és megadni neki a lehetőset, hogy jó ember legyen.

Lehet hogy nálatok nem ez az eset áll fenn mint nálunk, de az én mottóm már akkor is az lesz egy életre, hogy bánj úgy másokkal, hogy szerethetőek tudjanak lenni.

26 L

2012. okt. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!