Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismertek olyan párokat, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan párokat, akik évek óta együtt vannak, és boldognak tűnnek?

Figyelt kérdés

Tehát rájuk nézel és látod, hogy na ez igen, milyen kiegyensúlyozottak, milyen vidámak, hogy odavannak egymásért.

Én nem rég gondolkoztam ezen, és nem igazán ismerek ilyen párt, ahogy jobban átgondoltam. :)


2012. okt. 7. 13:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Boldogság alatt nem azt értem, hogy nincs problémájuk és jól eléldegélnek egymás mellett, hanem tényleg oylan őszintén boldogok, lelkesek ha együtt vannak. :)
2012. okt. 7. 13:27
 2/8 anonim ***** válasza:
:)) Egy olyan párt ismertem de ök is szakitottak. Am általában teszik a párok a szépet h milyen boldogak közben pedig háboru van otthon.
2012. okt. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Házasság: ugyanez.
2012. okt. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

sajnos elég kevés van, vagy ahogy előttem írták, sokan mutatnak kifelé valami mást


én két ilyen párt ismerek, egyik pár 5 éve van együtt

a másik párnak már felnőtt gyerekeik vannak, tehát legalább 25 éve együtt, ha látja őket valaki, azt hiszi, hogy jó barátok, vagy szeretők, sokat hülyéskednek egymással

2012. okt. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
en csak olyan több eve együtt levö parokat ismerek akik boldognak TÜNNEK. latszat. legtöbb az csak megjatsza hogy boldog. konkretan egy olyan part se lattam meg aki több ev utan tiszta szivböl boldog lett volna..
2012. okt. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak az én környezetem ilyen, hanem ez a világ rendje úgy tűnik... :)
2012. okt. 7. 13:55
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem a nővérem van együtt a barátjával majdnem két éve (jó tudm az azért nem hosszú évek) de ők teljesen boldogok és nagyon odavannak egymásért. mindenki szerint eléggé tökéletes pár.
2012. okt. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Két év az semmi, szerintem a kérdező is több év távlatából értette. Mi is boldognek tűnünk 14 év után, mindenki azt hiszi, nem is játszunk rá, de ami belül van,az más...
2012. okt. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!