Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 5 éved lenne hátra?

Figyelt kérdés
Mit tennél, hogyan folytatnád az életedet, ha 26 éves korodban kiderülne, hogy egy betegség miatt már csak 5 éved van hátra és a pároddal most terveznéd a gyermekvállalást, a jövőtöket de a kezelések minden pénzedet elvitték, így a be nem teljesült vágyaidat sem tudod megvalósítani pénz híján?
2012. okt. 8. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kérdés, gyerek sztornó, az életem hátralevő életét meg kiélvezném.
2012. okt. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem vállalnám a gyereket, akárhogy is vágyok rá, hiszen annak a gyereknek a halálom után is szüksége lenne az anyai/apai gondoskodásra! Arra kell gondolni, hogy ő mit érezne akkor, és most akármennyire is vágynék rá, muszáj az ő érdekeit nézni! Teljesíteném a maradék, megvalósítható vágyamat, bár ez már nem lenne olyan, mert mindig ott lebegne a tudat, hogy hamarosan itt a vég.
2012. okt. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Gyereket nem vállalnék! :/

És a hátralevő napokat a lehető legboldogabban próbálnám élni!

Kiélvezve az utolsó napig!

19/L

2012. okt. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én bele őrülnék. 25 éves vagyok, férjnél vagyok és a lányom már egy éves elmúlt. Ha jövőre kiderülne, nem tudom mit tennék, elképzelésem sincs. De állandóan sírnék, hogy egy 7 évest egyedül kell hagynom. Tudom milyen érzés, én is anya nélkül nőttem fel.
2012. okt. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Azonnal megölném magam. Ez nem kérdés. Ez lenne a pont az eddigi szép, kövér i-re.
2012. okt. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Még szerencse, hogy nem sok olyan betegség van, amire azt mondják, hogy ilyen sok időd van még hátra (relative persze). Egy ismerősömet egy hónapja temettük. Elment orvoshoz egyszerű fájdalmakkal, majd hazajött úgy két napos kivizsgálás után, hogy két hete van hátra... Végülis kicsit több, mint 3-at élt még, de ez borzalmas.


Egyébként én nem dönteném el egyedül a gyerekkérdést. Megbeszélném a párommal, hogy ő szeretné-e. Tudom hülyén hangzik, de ha a páromról derülne ki ilyesmi, akkor én nőként örülnék neki, ha itt maradna nekem egy "kis darab" belőle. Lehet hogy felelőtlen döntés lenne, de én így szeretném, amennyiben ezt a betegsége lehetővé teszi.

Fordított helyzetben is inkább a páromra bíznám a döntést, hiszen neki kell egyedül felnevelnie azt a gyereket. (Bár általában egy súlyos betegségnél nem tanácsolják az anyának a teherbeesést)

Ezután élném az életemet, beteljesíteném pár vágyamat, elutaznék oda, ahova szerettem volna, elrendezném a dolgaimat, sok időt töltenék a családommal, illetve a párom lelkére kötném, hogy ha úgy érzi "lejárt a gyászidő", akkor keressen magának másik párt és legyen boldog. :)

2012. okt. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Bence_ ***** válasza:

Éld az életed.

Igyekezz boldog lenni.

Ez mindenkire vonatkozik! Ki a fene tudja, hogy mennyi van neki hátra. Mégis veszekednek, piszkálják egymást és nem mondják a másiknak, hogy szeretlek.

Nekem is van gyerekem és lehet, hogy 5 évem sincsen. Most akkor elrontottam? Frászt:) Ismernek, tudják, hogy szeretem őket és ez a legfontosabb. Megtanulni és tanítani szeretni.

2012. okt. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sokan írjátok: "Tedd amit szeretnél, utazz el oda ahova akartál, élvezd a hátralévő időt". Ez mind szép és jó egy romantikus filmben. De mi van ha az embernek több millió forint hiteltartozása van, amit a párjára fog hagyni, ha nem tud dolgozni, nincs pénze! Akkor hogyan örömködjön, szórakozzon a hátralévő időben?
2012. okt. 8. 16:18
 9/9 Bence_ ***** válasza:

Boldogság sokkal inkább belülről fakad. Akkor vagy boldog amikor úgy gondolod, hogy megtaláltad a lelki békéd. Jól érzed magad a bőrödben. Ez nem csak utazással teremthető elő. Milyen betegséged van?

“A boldogság azoknak van fenntartva, akik hajlandók boldogok lenni, dacára a körülményeiknek.”

2012. okt. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!