Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy cikinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy cikinek éreztétek a párotokat az ismerőseitek előtt?

Figyelt kérdés
Nemeteket és korotokat is írjátok le légyszi.
2012. okt. 8. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
nem, inkább a haverokat szoktam annak érezni
2012. okt. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt. Mármint az én barátaim az elején nagyon kedvelték a pasimat. (mostmár ex)De amikor jobban megismerték nagyon megutálták. Ha ivott sokszor megütött engem meg stb ezért gyűlölték a pasimat és próbálták pt beégetni. Én értettem és rájöttem mit akarnak, hogy meg akarják "leckéztetni", de ő nem vette a lapot (szerencsére) ciki lett volna nekem erről beszélni hogy utálják a barátaim mert stb stb.. így az lett a vége, hogy amíg együtt voltunk (fél év) addig én nem nagyon találkoztam a barátaimmal. Így csak tűrtem a veréseket meg stb. Aztán vége lett..! De volt 1 másik pasim is akit nagyon szerettem, de mivel én magas vagyok és teltebb, ő hozzám képest 1 nyúlgerinc volt. Csont vékony, és hatalmas már már félelmetesen nagy gülü szemei. Nem is nagyon mászkáltam vele sehova, inkább csak kettesben voltunk vagy olyan ismerősökkel akik ismertek mindkettőnket. Gyerekesnek tartom magamhoz, és baromi idétlenül beszélt...viccesen :D (tájszólás) tudtam, hogy hülyén nézünk ki együtt kívülről, és nem is ilyen mások szerint (ocsmány) pasit képzeltek el mellém a szülők illetve barátok...és ha megszólalt az meg csak hab volt a tortán. Iszonyú parasztosan beszélt. Amit én megszoktam, de tudtam hogy az én ismerőseim nem tudnák vissza fogni a nevetésüket. Így nem nagyon hajlottam a dologra, hogy bemutassam bármilyen rokonomnak is. Hiába szeretem kicsit azért szégyelltem...(emellé még párosult az ő hiányos fogsora is) úgyhogy elvoltunk 1 ideig..de vége lett! Nem miatta. Fiatalabb votam és még élni akartam. Pedig most vissza gondolva nagyon jól bánt velem és ha most kerülne utamba már nem érdekelne ki mit gondol. Szeretem és fogadják őt el. Véleményük lehet, de nem érdekelne. Ha szeretem és velem jól bánik akkor ez van ezt kell szeretni. Nem rejtegetném. 21/L
2012. okt. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

21 éves lány csak gratulálni tudok, hogy szakítottál vele. Így az elmondottak alapján, ha én a barátod lennék könnyesre röhögtem volna magam! :D

Ne add azért alább a mércét, mert most nincs senki az életedben, majd lesz. Csak nem kell ezen görcsölni.

28F

2012. okt. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. okt. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

28/F köszi :D :D

Amúgy nem volt olyan csúnya mint ahogy a leírtak alapján tűnik :D Aranyos arca volt, meg stílusosan öltözött stb...csak ne szólaljon meg :D Punk korszakomat éltem amikor vele voltam azóta bőven eltelt az idő :D Most már boldog vagyok (persze mással és neki egyenlőre nem fedeztem fel 1 apróbb hibáját sem :) ) :D 21/L

2012. okt. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!