Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztetek már úgy, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már úgy, hogy nem érdemlitek meg a párotokat?

Figyelt kérdés
Karakán, makacs nő vagyok, úgy érzem nem érdemlem meg a páromat, rossznak érzem magam.. sok hibám van, és próbálok tenni ellenük, de az alaptermészetem ellen nem tudok tenni. Úgy gondoltam mindig, hogy mellém egy olyan ember kell, aki nálam is karakánabb, de akivel most vagyok, egyáltalán nem olyan. Tudja jól, hogy mit akar, nem papucs, van saját véleménye, akarata, mégis látni rajta, hogy egy tiszta szivű ember, kedves, figyelmes. Persze szoktuk idegesíteni olykor egymást :), meg előfordul szóváltás, de egyébként nagyon jól megvagyunk. Csak én úgy érzem nem érdemlem meg ezt az embert, hogy neki hozzá hasonló nő kell. Éreztetek már így párkapcsolatban?
2012. szept. 23. 03:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak külsőre szokom így érezni magamat.
2012. szept. 23. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Én is ugyanígy érzem magam. Én is egy nagyon önfejű, iszonyú kritikus, sokszor önző, üzleti életben elég könyörtelen nő vagyok (saját vállalkozásom van), és nem tartom magamat olyan jó embernek. Viszont a párom teljesen az ellentétem - hihetetlenül jószívű, egyből mindenkinek segít, aki rászorul, önzetlen, nagylelkű. Talán egyetlen hibája, hogy hamar felkapja a vizet, de akkor se bántóan, csak olyan intenzív személyiség. De ez azt is jelenti, hogy a szerelmét is nagyon szenvedélyesen fejezi ki, szóval ez sem igazán hiba. Én is rengetegszer érzem, hogy én nem vagyok méltó egy ilyen emberhez. Ráadásul még külsőre is szerintem sokkal vonzóbb, mint én.


Amúgy én nem éreztem még így soha párkapcsolatban, csak mellette, mert olyan sok ritka jó tulajdonsága van. Ilyen emberrel még soha nem találkoztam.

2012. szept. 23. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó vagyok: egyébként én ezt többször is elmondtam neki, hogy ő ezzel kapcsolatban hogy érez, hogy ő sokkal jobb ember, mint én. És így viccesen megkérdeztem, hogy miért szeret engem mégis? Ő erre azt mondta, hogy azért, mert ennyire még soha nem értette meg őt senki, mint én, és hogy szellemileg is nagyon egy húron pendülünk. Illetve, hogy nagyon gondoskodó vagyok és hogy mindig éreztetem vele, hogy mennyire szeretem. Szóval talán nekünk "méltatlan" feleknek is lehetnek olyan értékes tulajdonságaink, amiket nem veszünk észre!
2012. szept. 23. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%
Én még tegnap beképzelt voltam. Ma már tökéletes.
2012. szept. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mindenki egy gondoskodó és hálás nőre vágyik, ha az megvan benned megérdemled, hogy szeressen
2012. szept. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!