Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bizonyítanátok be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bizonyítanátok be a szerelmeteknek hogy szeretitek?

Figyelt kérdés
azt kérte hogy bizonyítsam hogy szeretem, most mit csináljak?
2012. okt. 8. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez érdekes... ha én valakinek elmondtam, hogy szeretem, szinte menekül előlem :D Viccet félretéve...
2012. okt. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs..de ha valaki ezt kéri a másiktól akkor ott baj van. Ezt nem lehet csak úgy bebizonyítani. 5 percben előadsz valami produkciót, vagy ilyesmi. Ez hosszú idő. Nem féltékenykedsz, megmutatod, hogy bízol benne, törődsz vele, gondoskodsz róla, egyszerűen csak feltétlenül szereted. Ezt máshogy nem lehet bizonyítani.
2012. okt. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mármint feltétel nélkül :) bár ugyanaz
2012. okt. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

ha vársz rá valahol, szórj rózsaszirmokat a járdára, hogy abba lépjen, és szólj rá amikor belelép, hogy látod miben vagy? :)

írd ki a házuk elé a járdára óriásbetűkkel, hogy szeretlek

csinálj szendvicset rajzolj szívecskét a majonézzel

pörgesd meg az utcán és adj neki egy puszit váratlan helyzetekben (pl sorban állásnál)

írd ki neki a tükrére: látod milyen szép vagy?én már rég észre vettem:)

rajzolj a füzetébe a köv oldalra egy szívet, hogy te meg ő és órán amikor oda lapoz, suliban akkor lesz meglepi :)

soroljam még?

2012. okt. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Jesszus, mindjárt elhányom magam..(utolsónak) Hát ettől én nem lennék meggyőzve, de ízlések és pofonok..
2012. okt. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
42%

nem az volt a kérdés, hogy mit szólna hozzá, hanem hogy hogy hinné el.

így biztos :)

2012. okt. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!