Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam barátnőmnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam barátnőmnek, örülnék ha fogyna egy kicsit?

Figyelt kérdés

Sosem volt az a kákabélű csaj, de úgy veszem észre mostanság felszedett néhány kilót. Mondtam neki, hogy jöjjön futni velem, vagy eddzünk együtt, de nem akar "előttem leizzadni".

Köszi a válaszokat előre is!



2012. okt. 8. 16:13
1 2
 1/12 okoska31 ***** válasza:
100%

nézd, ha belevágod az arcába, hogy fogyni kéne - nem lesz több gondod ezzel a kérdéssel...


szerintem egyébként ha nem értette meg a célzást abból, hogy elhívtad mozogni - akkor sehogy...


Te meg eldöntheted, hogy megszoksz, vagy megszöksz...

2012. okt. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Vidd afterozni :)
2012. okt. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 okoska31 ***** válasza:
100%
ja, a kérdésedre válaszolva: én is így mondtam volna, ahogy Te - elhívom magammal edzeni.
2012. okt. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 okoska31 ***** válasza:
100%

nekem anno azzal volt gondom, hogyan vegyem rá a szájvíz használatára a csajt... próbáltam ajánlgatni, elmeséltem, hogy miután fogat mosok még olyan furcsa érzés, és milyen jó a szájvíz után - de nem nyert.


Aztán idővel eldurrant az agyam, és finoman közöltem vele az egyik szokásos kérdésére, hogy miért fordítom el a fejem, hogy mert büdi a szája...


a szájvizet utána sem használta, rágót sem, viszont elfordította a fejét....:):):) (nyakas csaj volt, szót se róla...)

2012. okt. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
vegyel neki fitnessberletet
2012. okt. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

En mint no, az oszinteseget kedvelem, de persze nem durvan. Viszont ha nem vagy vele konkret, majd kesobb jon a hiszti, hogy miert nem mondtad meg hogy meghiztam, hazudtal nekem, stb... Ne vard meg azt sem, hogy jo nagyra noljon! :D Mellesleg az ember ezt nem szereti maganak bevallani, igy muszaly tukrot tartani ele. Lehet nem akarja eszrevenni.


Tehat amit en tanacsolnek az az, hogy mondd meg neki oszinten, finoman. Persze azt tudnod kell, hogy sehogysem jo ezt hallani, de ez nofuggo is. Meg ha ki is borul, de utana elkezd odafigyelni az alakjara.

2012. okt. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Semmiképpen ne kritizáld, mert attól megmakacsolhatja magát. Érd el azt, hogy ő akarjon fogyni!

Pl. mondd, hogy nagyon dögös, imádod, ahogy van, de ha innen-onnan leadna egy picit, még jobban imádnád...

2012. okt. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nézd drágám, én nagyon szeretlek és nem akarlak megbántani, de úgy vettem észre, hogy mostanában felszedtél pár kilót. Nem akarnád leadni?

Ettől tapintatosan nem tudod vele közölni, ha abból nem kapcsolt, hogy elhívtad edzeni.

És biztos nem fog neki jól esni, mert egyik nő sem szereti, ha a súlyával piszkálják, de nem veheti tőled rossz néven. Te csak őszinte voltál.

De amúgy meg azt is szokták mondani, hogy aki igazán szeret valakit, akkor elfogadja olyannak amilyen. Azért ezzel is számolnod kell, hogy ezt is meg fogod kapni. De én azt gondolom, hogy nincs abban semmi, ha egy pasi őszintén megmondja, amit gondol.

2012. okt. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondd neki ezt:

"nincs kedved eljönni velem futni?" (Ha nem és te egyedül elmész, egy pár alkalom után valószínűleg menni fog ő is)

2012. okt. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bocs, utólag olvastam el a kifejtős részt...
2012. okt. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!