Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, hogy a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy a barátnőmnek bejön a pasim. Mi tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek 3hete mutattam be a pasim, és már az első héten bejelölte a barátnőm, és folyton írnak egymásnak. Szinte minden nap... :S mit csináljak? Nem vagyok benne biztos, ezért nem akarom megkérdezni. Ja és sokkal szebb mint én :(
2012. okt. 2. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Ezért nem szabad a nálad szebb barátnőidet bemutatni a pasidnak ;)
2012. okt. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélgess el a barátdőddel!A pasi tényleg komolyan gondolja veled?
2012. okt. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 MadameViciouse ***** válasza:

Ha a párod szeret úgysem akar semmit a lánytól, akkor sem ha szebb mint Te.

Mondjuk nem értem miért beszélgetnek annyit, vagy nagyon szimpatikus mint ember, vagy tényleg alakul valami köztük.

Ha így van dobnám mindkettőt, a pasit és az állítólagos "barátnőt" is.

Alap dolog, hogy nem megyünk rá, a barátnőnk pasijára(sőt ha lehet senkijére).

De legalább kiderül tényleg szeret-e.Ha nem és sikerül elválasztani Őket, akkor megteszi majd mással.

2012. okt. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Golan Trevize ***** válasza:
17%
Itt a lehetőség, hogy végre kipróbáld édeshármasban.
2012. okt. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ebből még nem derül ki egyértelműen, hogy bejön-e a barátnődnek a barátod vagy hogy akarnának-e egymástól valamit a hátad mögött.

A barátom nekem is bemutatta a legjobb barátját, akivel nagyon jóban lettem, sokszor írogattunk egymásnak és amióta ideköltözött társbérletbe, még jobb lett a viszonyunk, sokat hülyülünk - de csak barátként.

Ha nyíltan, előtted haverkodnak, akkor nem hiszem, hogy bármi rosszra kell gondolnod.

2012. okt. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát eddig komolyan gondolta.. De nem tudom... Ha én a helyében lennék, én is inkább a barátnőmet választanám. Én kisit ducibb vagyok, az ő alakja meg 10ből 10es
2012. okt. 2. 11:55
 7/7 Golan Trevize ***** válasza:

"Ha én a helyében lennék, én is inkább a barátnőmet választanám."


ha ennyire alulértékeled magad, akkor ne várd el, hogy mások többre értékeljenek...

2012. okt. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!