Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire áthidalható köztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire áthidalható köztünk egy ilyen jellegű különbség?

Figyelt kérdés
A barátommal kicsivel több,mint egy hónapja vagyunk együtt.Előrebocsátom,egyikünk sem kamasz már.Alapvetően hasonlóak vagyunk.Mindkettőnk inkább csendesebb,befelé forduló,zárkózottabb típus,nehezen nyíltunk meg egymás előtt,de idővel sikerült valamennyire közel kerülnünk egymáshoz,feloldódtunk.Úgy érzem,mindketten szerelmesek vagyunk,én biztosan,rajta én úgy veszem észre.Csak az a baj,hogy egyértelműen sokkal érzelmesebb vagyok Nála,nagyon lelkis,nagyon érzékeny,amit egy bizonyos mértékig tudok csak palástolni,utána nálam is elszakad a cérna.Én nagyon kimutatom az érzéseimet a másik felé,ha úgy érzem,megszerettem,bármit megteszek érte,szerelmes tudok lenni,mint egy tini.Őt ez kissé mintha zavarná,mivel ő abszolút nem ilyen,ennek hangot is adott.Szerinte nem felnőtt dolog a felhők közt járni,hozzáteszem,ezt elég nyers stílusban jegyezte meg,így nem is esett jól.Mondjuk ő eleve ilyen,én meg úgy érzem magam,mint egy gyerek,aki szeleburdi,és vágyik nagyon a szeretetre.Kicsit mintha ő is ilyennek tartana,és nem azt mondom,hogy úgy érzem,sok neki,csak kissé mintha nem értené meg a dolgot.Mintha ebből a szempontból lenne köztünk egy mély szakadék,és én nagyon félek emiatt,mert úgy vélem ,könnyen én jöhetek ki rosszul a dologból a hatalmas szeretetemmel és ragaszkodásommal.Változni sajnos nem tudok,hiszen ilyen vagyok,ő meg saját bevallása szerint őszintén szeret,de hát olyan,amilyen.Nekem az ő nyers stílusa furcsa.Akaratlanul is sokszor megbánt ezzel.Nem tudom,mit lehet ezzel kezdeni,azt tudom,hogy nem szokásom a másikon lógni,kisajátítani,hisztizni,vagy ilyesmik,de szeretem kifejezni szavakban is a másik felé az érzéseimet,és ha szeretek,akkor ezer fokon égek.Gondolkodtam azon,hogy nem illünk össze,nincs értelme,stb.Nem akarok több konfliktust,fájdalmat,egy esetleges csalódást.Kinek mi a véleménye,tapasztalata?
2012. okt. 8. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is olyan vagyok, mint a párod, csak én vagyok a lány, és volt egy exem, aki meg olyan volt, mint te. :)


Nem mondom, hogy ebből nem volt konfliktus, de azért meg tudtuk beszélni, és tudtuk úgy csinálni, hogy mindenkinek jó legyen. Meg kell beszélni a dolgokat, máskülönben nem megy.

Szóval nem fog ez mindent tönkretenni, csak megnehezítheti kissé a kapcsolatot.

2012. okt. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Külömben én olyan vagyok ha így vesszük mint te csak fiú változatban.

2012. okt. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindketten huszonévesek vagyunk,a harminchoz közel.Mögötte nincs annyi tapasztalat,mint mögöttem,nálam is inkább negatívak.
2012. okt. 8. 20:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Nemértem a barátodat, szerintem nincs jobb annál ha azok akik szeretik egymást sokszor összebújnak, mégha nemis szex érdekében.

Mindegy, szerintem megfog változni.

2012. okt. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanilyeneket éreztem én is a kapcsolatunk elején. Most 10 hónaposak vagyunk, 3x szakítottunk és megállás nélkül veszekedünk, mert nem illünk össze. Mért vagyunk együtt? Mert szeretjük egymást...Nem kellett volna "erőltetni" az elején. :( Ugyanilyen nyers stílusa van a barátomnak is és negem is nagyon sokszor megbánt vele akaratlanul. Hiányzik belőle az empátia teljesen. Én nem ajánlom a saját tapasztalataim alapján ezt a kapcsolatot, de lehet nálatok máshogy alakul. Azért nálunk volt ezen kívül bőven probléma.
2012. okt. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!