Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lépjek túl ezen? Így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek túl ezen? Így sosem lesz normális kapcsolatom.

Figyelt kérdés
Sziasztok!Szóval most 17 éves lány vagyok de pár évvel ezelőtt tudjátok voltak nekem is ilyen gyerekszerelmek amik rendre nem jöttek össze és volt egy fiú akibe irtó szerelmes voltam de neki nem tetszettem csak kb csinált nekem hatalmas telefonszámlát meg hitegetett egy darabig aztán nem jöttünk össze és utána egy bnömmel jött össze akivel azóta nem tartom a kapcsolatot de pl volt olyan,hogy ott voltam barátnöimmel neki adott köszönésnek puszit nekem meg nem .Nagyon bunkó volt azóta tudom de kicsi voltam és irtó naív! Viszont azóta se merek belemenni egy kapcsolatba mert félek ,hogy a fiú csak kihasználna és szórakozna velem azon felül meg tudom,hogyha lenne egy barátom szexelni akarna én viszont ehhez félős vagyok , hogy béna lennék és utána rajtam röhögne,hogy szabaduljak meg ettől az érzéstől?Ez hülyeség egyáltalán és csak bebeszélem magamnak?Soha nem volt még barátom de szeretnék már én is valakit magam mellé úgy hogy felszabadult vagyok a kapcsolatban.
2012. okt. 8. 18:29
 1/4 TOMAtm ***** válasza:
hát a szex nagyrészt amgától fog történni ha szerelmes vagy,működnek az ösztönök ne aggódj.csak addig eljutni nehéz.esetleg járj el bulizni vmi barinőiddel és lazíts!a te korodban a pasik is ilyen kis félősek,megvannak a maguk problémái amik nagyon hasonlóak a tiédhez.szóval nem kéne nagyon paráznod...
2012. okt. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hülyeséget beszélsz be magadnak....

Lesz majd más srác.Csak majd tudnod kell megnyílni.Mert lehet,hogy ő neki tényleg kelleni fogsz.De nem ér el semmit miattad.

2012. okt. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igazábol kiszemeltem sincs. Finoman szolva nem kapkodnak utanam a fiuk pedig nem vagyok csunya szerintem.De lehet hgy meg is ijednek

ha egy fiu kozeledne es ez lenne bennem hogy

vajon mijen rosszat akar ellenem elkoveni

2012. okt. 8. 18:43
 4/4 anonim ***** válasza:
de durva ez az egész. Ahogy működik az elménk, valami "dráma" történik velünk, tudat alatt is védekező mechanizmusok indulnak be majd hasonló események kapcsán. Én külső szemlélőként azt mondom igen, bemeséled csak magadnak ezt az egészet, de azt is tudom milyen az mikor az ember maga van benne a dologban és éli meg. Tul lehet rajta lépni, és meg is tudod csinálni! Menj szembe eme félelmeddel és el fog mulni. Eleinte rossz lesz, de egyre kevesebb hullámmal fog járni. Ha gondolod irj privit. Kitartás
2012. nov. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!