Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kit választanátok? összejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kit választanátok? összejönni újra az exxel vagy esélyt adni egy új kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Az exemmel 2 évig jártunk, fél éve szakítottam vele, mert túl laposnak éreztem már ezt a kapcsolatot. Mindennap csak ugyanaz a megszokott dolgok történtek. Szakítás igaz nehezen ment, de végül kimondtam. Pár hónapig nem is találkoztunk, majd valahogy mégis újra elkezdtünk kijárni. S mostanra megint oda jutottunk, hogy mindennap kettesben vagyunk, s kezdenek újra úgy kinézni a dolgok, mintha együtt lennénk.

De viszont ido közben megismertem valaki mást, vele nem úgy indultak a dolgok, hogy akarunk valamit. Csak szimplán barátkoztunk. S hamar legjobb barátok lettünk. Mindennap több órán keresztül beszélgetünk. Reggel, ha felébred az az elso, hogy engem hívjon. S egyre jobban érzem, hogy fontos nekem.A gond csak a távolság. 200km. De ez lehetséges, hogy hamarosan lecsökken. S kb. 2 hetente talizhatnánk is.

Mind a 2en azt mondják, hogy szeretnek engem. S tudom, ideje lenne választani, mert ez igy nem fair egyikükkel szemben sem. De foggalmam sincs mit érzek. Kinek adjak esélyt? maradjak a megszokott életemnél? kiben biztos vagyok, hogy szeret, s sosem hagyna el másért? ( ezt úgy gondolom, ha idosebb lennék, biztos, hogy ezt választanám) vagy vágjak bele egy teljes új életbe, minek lehet csalódás lesz a vége? 18/L


2012. okt. 8. 21:36
 1/8 Geta96 ***** válasza:
100%
Lusta voltam végigolvasni, de új kapcsolat. Biztos nem véletlenül szakítottatok és ha az exed olyan fontos lenne számodra szóba se került volna egy új kapcsolat.
2012. okt. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Távkapcsolatot csak nagyon rövid időre vállalj be. Ha nem biztos, hogy a távolság hamar lecsökken, akkor maradjon a másik.
2012. okt. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nincs harmadik lehetőség..? exhez visszamenni hülyeség, távkapcsolatba belekezdeni hülyeség
2012. okt. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) ilyen 2 hetente ha taliznánk, az nem is lenne olyan rossz szerintem. De az csak akkor jön össze, ha kap munkát az ország másik végén, s ha megy oda, vagy megy haza, akkor én pont útba esek. S suliba is elég messze járok, ami attól a helytol,ahol dolgozna csak 1,5 óra, ami nem sok. Szóval akár gyakrabban is lehetne.
2012. okt. 8. 22:04
 5/8 anonim ***** válasza:

én is az új kapcsolatra szavazok!

Kezdtem már újra exel, de ugyanúgy ellaposodott a kapcsolatunk mint ahogy előtte történt.

A mostani párommal távkapcsolatban vagyunk, és nem gáz szerintem :)

2012. okt. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Két hetente találkoznátok? Az rohadt kevés lesz neked, megcsalnád az exeddel. Szerintem is egy 3. lesz a befutó.
2012. okt. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
koszi a válaszokat :). hát kéthetente az a minimum. De mondjuk az exemet se látnám sokkal többször. Mert 140kmre vagyok otthonról, egyetemen... Szóval vele biztos nem csalnám meg.
2012. okt. 8. 22:57
 8/8 Lifeishard ***** válasza:

Én első Válaszoló mellé tenném a voksomat, de a fene tudja tutit. Ha sikerült tüzet vinni a régi-új kapcsolatba, még jó is lehet, de ha nem történt változás, akkor a másik. Ne hamarkodd el a döntést, de nem jó az időt húzni sem, mert valakinek annál jobban fog fájni.

26/F

2012. okt. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!