Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevitatkoztunk a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevitatkoztunk a párommal (friss kapcsolat), és ő inkább nem vette fel a telefont. Nem veszekedni akartam vele, nem is komoly dologról volt szó, csak normálisan megbeszélni. Van így esélye ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Nagyot csalódtam benne. Egy kapcsolatban meg kell beszélni a problémákat.
2012. okt. 8. 00:29
 1/8 anonim ***** válasza:
nincs.kommunikáció nélkül szevasz.tapasztalat
2012. okt. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szőrös Kacsa ***** válasza:
Ott a pont az elsőnél! (Én is tapasztalatból)
2012. okt. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is.
2012. okt. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem kell par ora, mire lenyugszom, es kepes vagyok olyan kommunikaciora, ahol nem sertem meg masodpercenkent a parom. Ezert ilyenkor en is eltunok, kiszelloztetem a fejem, hagyom, hogy a parom is lenyugodjon.

Ha ez neked nem tetszik, hagyd el.

2012. okt. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó...Utána megbeszélitek? Mert ő utána sem akarja. De igazából annyira komolytalan dolog volt az egész, valamit nem úgy csinált ahogy szerettem volna. Elmondtam neki h ez rosszul esett. Meg akartam kérdezni miért így csinálta, de már letette a telefont és egész este nem volt elérhető. Másnap este elmondta, hogy nem akart veszekedni...Nekem meg eszem ágában sem volt. De ezzel az eltűnéssel meg rendesen felhúzott. Pedig tényleg csak meg akartam érteni az ő álláspontját.
2012. okt. 8. 01:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is csinálta ezt párszor. Vagy simán itt hagyott, akkor meg persze, hogy ideges lettem. Aztán mire végre eljutottunk oda, hogy mindketten nyugisak vagyunk, azzal indított, hogy "na, lenyugodtál már?", amitől megint a plafonon voltam... Elmondtam neki, hogy ha így kezeli ezt, akkor felejtsük is el az egészet, mert sosem tudjuk megbeszélni normálisan. Mondd el neki, hogy te hogyan kezeled az ilyen szituációkat. Az én barátom szörnyen konfliktuskerülő volt, alig lehetett belőle kihúzni valamit, pedig nem voltam vele agresszív meg semmi. Vannak ilyen emberek... Össze kell hangolódni ilyen téren is.
2012. okt. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#4 vagyok. Van, hogy csak napok mulva beszeljuk meg, attol fugg, hogy mikor hozza fel valamelyikunk a temat ugy, hogy azt kepes nyugodt hangnemben tenni.

Legutobb pl osszevesztunk egy hulyesegen (legfokeppen a parom hulyesege volt, de nem latta be), ugy is fekudtem le, hogy nem vagyunk joban. O hozzambujt, joejtpuszi, szeretlek, alvas. Majd masnap este kezdtuk el atbeszelni a dolgot, higgadtabban.

2012. okt. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha egy komolytalan dolog miatt kapok szemrehányást barátnőmtől, én is otthagyom, aztán majd megnyugszik. Elmegyek horgászni, oda nem viszek telefont se, aztán majd ha hazaértem, le van nyugodva és ennyi volt. Egyszer egy ilyen komolytalan cucc miatt jött az "akkor szakítok" dumával. Mondtam, hogy oké, rendben...megijedt, hogy ilyen szavakkal nem jó dobálózni, azóta eszébe sem jut.
2012. okt. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!