Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek folyamatos megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek folyamatos megcsalás mellett, meddig működhet egy kapcsolat úgy, hogy a másik fél tud a megcsalásokról?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátnőm,aki már vagy 10éve húzza egy "férfivel",hol együtt,hol külön. Tudni kell róla,hogy a férfi nős volt és évekig viszonyuk volt,amiből az exfeleségnek elege lett,és ott hagyta a közös gyereket meg vitte.Úgy érzem a férfi nem tudja megbocsájtani a nőnek,hogy "végette" bomlott fel a házassága.Tavaly kiderült a férfi viszonya egy másik nővel,a barátnőm otthagyta,de idén júniusban megint összejött vele,és hozzáköltözött újra,viszont az albérletet ahol volt eddig még most is fizeti(nem értem minek).Ha rákérdezek,miért nem válaszol.Teljesen össze van törve,de húzza.

Most pedig megtudtam,hogy egy fiatal 24éves csajjal van viszonya a férfinek,már tél óta.A férfi 39,a barinőm 34,még simán új életet kezdhetne. Nem értem. Szerintetek lesz nekik ez valaha is jó,ha a férfi részéről folyamatos a megcsalás?


2011. júl. 15. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az, hogy új életet kezdhetne,nemtudom. Őt szereti. A férfiben meg valószínű tényleg benne lehet a harag, tudat alatt is. Bennem is bennem lenne.
2011. júl. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Elkúrta az életét..

Ha otthagyja a f@szba a csávót akkor van még esély....

2011. júl. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Cinikusság, nyitott-kapcsolatokban bármit lehet, de miért nem csinálják 3-masban.
2011. júl. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de rendesen elkúrt@ nem kicsit, nagyon... :S. Ha lenne egy kis esze a barátnődnek akkor inkább keresne olyan pasit aki csak Őt fogja szeretni és boldogok lehetnek egymás mellett. De végülis mindenki úgy b@ssza el az életét ahogy akarja :D. 18/F
2011. júl. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szerintem is,de reménykedik benne,hogy megváltozik,de hát kutyából nem lesz szalonna. Meg az sem megoldás,mert a barinőm az a típus aki non-stop hívogatja,hogy hol vagy mit csinálsz kivel.Most meg őrzi a pasast.Gondolom,most vannak a "mézeshetek",aztán megint minden sz@r lesz,ahogy már eddig is volt,hogy 3hónap full okés,aztán fél év durci.

Pedig már reménykedtem,mert összejött egy pasassal novemberben,de sajna csak 3hónapig tartott és vége lett.

A hab a tortán,hogy ha a barinőm,már heti kétszer rámászott a fickóra,akkor lekoppintotta őt,közben meg megcsalta. Szóval szerintetek is húzhatják,de katasztrófa lesz a vége??

2011. júl. 15. 14:30
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
hát el...ta rendesen. de most erre mit mondjak... egyik ismerős 12 éve él együtt a férjével, 5éve házasok, van egy 4 éves kislány... apa már nemi betegséget is vitt haza anyának, hétvégente discoba jár 36 éves fejjel, anyuci meg tud mindenről, sőt! van mikor ott van ő is,és apuci a szeme láttára kavargat, meg egyebek más fiatal csajokkal.... anyuci csinos 30, mégse akar válni... mondjuk ott a pénz dominál... de aki hülye, az megérdemli, hogy kihasználják. mondjuk én megmutatnám a páromnak a serpenyő alját , meg az ajtót is, ha megcsalna... 21/L
2011. júl. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Itt még a gyerek sem köti össze őket,meg az anyagiak sem,mert a férfi vállalkozó,a barinőmnek meg jó a munkahelye,külön kasszán vannak. Bevallom,azért Ő is megéri a pénzét,bulizni tud nagyon,néha túlzásba is viszi,de azóta,hogy kiderült a megcsalás,még durvábban zsongott,gondolom visszaakart vágni,de ezzel még inkább elásta magát szerintem.

Jó legyen együtt vele,éljenek boldogan,de akkor mi a francnak fizeti az albérletet még mindig,amikor már két hónapja a pasinál lakik.Ez felfoghatatlan a számomra.40e,másra is ellehetne költeni,nem a feleslegesre.

2011. júl. 15. 14:48
 8/9 A kérdező kommentje:
Illetve úgy gondolom,hogy mivel a pasas Őt okolja a tönkrement házasságáért,nem is tud vele boldog lenni,hisz a sérelmei ott vannak mint a férfiban,mint a nőben:((
2011. júl. 15. 14:53
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szép kis férfi, mondhatom... Nálam kb. addig tartana a kapcsolat, amíg kimondom, hogy vége. Ezt nem kellene hagynia a barátnődnek.
2011. júl. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!