Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van értelme az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme az újrakezdésnek? Tényleg megváltozhat valaki gyökeresen?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 1 év után szétmentünk. Megcsalt engem többször is, amikor csak csók volt azt megbocsátottam (én is elkövettem ugyanazt sajnos), de amikor kiderült hogy egy viharosabb időszakban amikor "szakításban voltunk" szintén akkor lefeküdt egy másik sráccal úgy döntöttem, hogy ennek vége. Szeretem őt, nagyon megértjük egymást ha nem veszekszünk. Ő is azt mondta, hogy nagyon szenved és ok, most ne találkozzunk X ideig, de ne zárjuk ki teljesen, hogyha lenyugodtunk akkor még lehet ebből valami. Én belátom a kapcsolatban a hibáim, ő is azt mondja hogy kellett neki ez hogy rájöjjön, engem szeret. A baj csak az hogy azt vettem észre hogy nem tud őszinte lenni. Szépít mindig, hogy jó fényben tünjön fel. Szerintetek képes valaki megváltozni és hazugból őszinte lenni? Felnőni egy kapcsolathoz. Tegyünk hozzá hogy ő rohadtul önbizalomhiányos. Szívesen várom mindenki tapasztalatait, nem tudom mit tegyek.
2012. okt. 9. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:

1. változhat egy ember.

2. ez egy párkapcsolatban nehéz tud lenni az elfogadó számára ahogy látszik, nem biztos, hogy bízni tud benne

2012. okt. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

csaltátok egymást, barátnőd le is feküdt valakivel...

saját magában nem bízik...


az ilyen ember nem tud megváltozni, sose tudhatod mikor teszi meg mégegyszer, plusz te se bíznál benne, lenne értelme így?

bár vmilyen szinten megérdemlitek egymást :)

2012. okt. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet változni, de ahhoz vagy több idő, vagy nagyobb fordulat kell, mint ami nálatok van.
2012. okt. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha annyira önbizalomhiányos lenne, nem feküdt volna le mással. Nekem ez a véleményem.

Egyébként megváltozhat, de a változás nem lenne tartós. Szerintem.

2012. okt. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idösek vagytok? Mennyi ideje ismeritek egymást?
2012. okt. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
változhat, de már nem melletted, csak futjátok ugyanazok a köröket...
2012. okt. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én 23 ő 20. De szerintem asszem tényleg nem lenne értelme újra, csak most még nagyon kötődöm hozzá mert még 1 hét sem telt el. Jobb lesz lezárni, kigyógyulni a szerelemből és mást keresni. Ő mellette már nem lenne bizalmam, tudom magamról hogy "parázós" típus vagyok.
2012. okt. 9. 10:03
 8/10 anonim ***** válasza:

az már nem jó, ha az észérvek felül kerekednek az érzéseken, akkor már gondok vannak, és lehet olyan gondok, amiket nem lehet már megoldani nektek együtt, ilyenkor érdemes tovább lépni

persze, h fáj, és még hónapok múlva is fájni fog

2012. okt. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Kerültem már eléggé hasonló helyzetbe...

Először is, az ember változhat. A probléma itt azzal van, hogy nem tud őszinte lenni. Ez pedig alapvető dolog egy kapcsolatban. Utána kéne járnod, mi lehet ennek az oka, mert könnyen lehet, hogy "nem mer" - a múltját figyelembe véve, mert fél, hogy félreértesz egy adott dolgot, helyzetet... Más kérdés, hogy mennyire tudsz egy olyan kapcsolatban élni, ahol létezik ez az állapot...

Másodszor, a legtöbb pár nagyon megérti egymást, ha nem veszekszenek. Hogy mennyire erős, stabil a kapcsolat, mekkora a megértés, az mindig a konfliktusok, a nehézségek közben derül ki, magyarán, hogy hogyan oldjátok meg ezeket. Ha parázs vitákkal, veszekedésekkel, az nem igazán pozitív.

Az önbizalomhiányról pedig az a véleményem, hogy elég sok nő önbizalom-hiányos, ki így, ki úgy, csak mindenki máshogy éli meg. :D Sajnos vannak nők, akikben ez úgy csapódik le (akár tudat alatt is), hogy folyamatosan szükségük van a férfiak visszaigazolására, hogy kívánatos nők, egy pasié (adott esetben a párjuké...) nem elég; néhányan elég messzire elmehetnek ezért... Ez a másik, amit fontolóra kell venned. El tudod-e érni, hogy nőnek érezze magát melletted?

Summa summarum, az ember változhat, így a barátnőd is, de nagyon sok munka lesz a kapcsolatotokkal.

26/F

2012. okt. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

az írásod elején és a végén van a lényeg! megcsalt-önbizalomhiányos. pontosan ezért csalt meg mert jól esik neki, hogy ha valaki udvarol bármilyen céllal is, az növeli az önbizalmát. amíg ez fennáll addig sztem mindig lesz esélye, hogy elcsábul...

a többi részébe nem mennék bele mert sztem nem érdemes vele foglalkozni mármint a csajjal, aki egyszer megcsalt az megint meg fog. de mondok más példát, volt egy ismerősöm, egy csajt az élettárásától szakított szét, majd a csaj egy idő után őt is elhagyta egy másikért. kicsit szemét voltam, de mikor már látszott, hogy nem zavarja a téma, tudott róla beszélni természetesen, akkor kérdeztem tőle, hogy nem gondoltad, hogy te is leszel egyszer élettárs és jön egy újabb?

2012. okt. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!