Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jenni9313 kérdése:

Van ennek értelme?

Figyelt kérdés
Nem gondoltam volna h elkeseredetségemben ide fogok írni. Ezt olyan hülyeségnek tartottam, de most úgy érzem meg kell vkitől ékrdeznem, mert kell vmi olyan válasz ami elfogulatlan mégis értelmes és használható. Szóval! .16 voltam amikor megismertem már a kezdet is rosszul alakult. én voltam a "szerető" mert akkor már volt bnője és ez sok bonyodalomhoz vezetett mire komolyan 1 pár lettünk . Ő volt nekem mindenben az első, kézfogás , csók, szerelem . és az is . Mindennek már 2 éve, ezalatt az idő alatt rengeteg jó és rengeteg rossz történt inkább én voltam mindíg aki megbocsát és tűr és harcol a másikért. De úgy éreztem megérdemli mert szeretjük 1 mást. Mostmár nem tudom mit tegyek, most itt ülök a sokadik szakítás után, mert már megint megbántott elég durván de úgy érzem vmi láthatatlanerő hozzáköt. Amellett félek újrakezdeni az életem, hiszen vele terveztem mindent. Kevés pár sor h valaki igazán átlássa a dolgokat. De mi 1 más lelkitársa voltunk vagyis legtöbbször én neki. már nem tudom mi ez van mikor meghalnék annyira szeretem de van h úgy csalódok és úgy megbánt h minden önbecsülésem elszáll és úgy érzem h gyűlölöm. írnám még de a lényeg h nem tudom h mit csináljak és h ez szerelem-e? Érdemes ezt folytatni?
2012. szept. 29. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, ez a tipikus esete annak, amikor valaki olyan emberért bolondul, aki amúgy nem valószínű, hogy megérdemli őt. Már eleve aljas dolognak gondolom azt, hogy a srác a barátnője mellett szeretőként tartott téged (egyébként ha akkor így tett, akkor azt sem tudhatod, hogy most melletted nem tart-e szeretőt/szeretőket). Képtelen vagyok felfogni, hogy miért a sz*r alakokat kell ajnározni, miért őket favorizáljátok (tisztelet a kevés kivételnek), amikor esetleg ott lenne valaki olyan is, aki normális. Ja, hogy az unalmas, meg olyan snassz, hogy valaki odafigyel rád, meg tényleg szeret, inkább loholjunk hát egy olyan után, aki semmibe vesz, talán még meg is csal. Ha úgy érzed, hogy már nem bírod tovább, akkor add ki az útját, és fogd fel úgy, hogy ez volt a tanulópénz. Legközelebb pedig talán olyat fogsz választani, aki ne adj' Isten még értékel is. Lehet, hogy kemény voltam, de szerintem másképpen nem tudtam megfogalmazni azt, ami eszembe jutott a téma kapcsán.
2012. szept. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad van de hiába ha egyszer más kívülről látni egy kapcsolatot meg más benne lenni de tény h ez így nem működik...
2012. szept. 29. 23:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem működik, akkor tegyél ellene. Nem lehet kifogás, hogy nem vagy elég erős, ha nem lennél az, akkor nem bírtad volna ki az elmúlt éveket. Neked kell döntened, hogy vállalod-e még egy ideig ezt a dolgot, vagy feladod az egészet. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy bármelyik megoldás könnyű lenne, és hogy nem fájna. Nyilván fájna az is, ha szakítanátok, de akkor lezárulna az életed egy szakasza, idővel begyógyulnának a sebeid, és nyitott lennél egy új kapcsolatra, amelyik talán neked is jó lenne. Így meg ellehetsz ugyan még évekig is, de valószínűleg lassan felőrölnéd magad, és ugyanúgy szenvednél. A döntés (és a felelősség súlya) a tiéd. Nem olyan kívülről tanácsot adni, mint benne élni ebben a kapcsolatban, én ezt aláírom, de a te érdeked, hogy mielőbb megoldódjon az ügy.
2012. szept. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!