Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem még mindíg azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem még mindíg azt a lányt aki már több mint 4 hónapja egy idősebb srácra lecserélt. Próbátam elfelejteni de mindenről ő jut az eszembe. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
2012. okt. 9. 14:17
 1/3 szofi2009 válasza:

szia

Ugy a leggyorsabb elfelejteni ha megint szerelmes leszel vagy legolább randizol lányokkal. Probálj nyitni mások felé és ha valaki érdekelni kezd máris rá fogsz gondolni. De már egy randi is segit ugyhogy hivj meg valakit pl.moziba .

2012. okt. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, próbálj meg elmenni haverokkal, barátokkal, vagy ismerkedhetsz is. Csinálj minél több programot magadnak, tűzz ki célokat, akár tanulás terén is, lényeg hogy lekösd a figyelmed. És jön majd másik szerelem idővel :)
2012. okt. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az a baj hogy sok lányfele nyitok de mindegyikben őt keresem. ez miatt nem túl sikeresek a próbálkozásaim. rengeteg programot szervezek. minden nap járok tekernide akkor is jár a fejemben hogy mi lehet vele. tudom hogy ő nem gondol rám de a napokban megjelenik rendszeresen az álmaimban. nemtudom hova tenni ezeket a dolgokat. gondolkoztam olyasmin hogy egy lányt (aki nagyon szimpi) elhívom órák után valahova de nincs elég bátorságom. félek hogy megint csalódnak bennem.
2012. okt. 9. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!