Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom mindig akkor mond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mindig akkor mond csődöt, amikor pont nem kellene. Hogy orvosoljam? (nem szex téma)

Figyelt kérdés

pl spontán szoktunk találkozni, mert ha megbeszélünk időt, szinte mindig képtelen hozzá igazodni

vagy amikor utoljára kell találkozni (mert egy darabig nem fogjuk látni egymást) akkor pont nem tud eljönni

vagy amikor egyértelmű, hogy írnia/válaszolnia kellene- rá vár pár napot


tehát nagyon fél a kényszeres dolgoktól, amikor mennie Kell, vagy találkozni Kell, persze nem tudatosan, de szinte menekül. ha egy csaj meg pláne ezek mellett még féltékenykedne is, akkor már őt többé nem is látja.


Jelenleg én ott tartok, hogy elfogadom benne ezeket a dolgait, de csak is azért mert, károm még ebből nem származott(igaz, letörtem párszor, amikor ígérete ellenére nem jött, de ennyi)

viszont félek, hogy ebből nekem lesznek hátrányaim

(egy idő múlva nem tudok rá számítani, nem tudok megbízni, aggódok)

szóval szeretném ha bizalmat válthatnék ki belőle, hogy ne féljen a "kötelező" vagy "illő" dolgoktól legalább velem szemben ne.


hogyan?


2012. okt. 9. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Próbáld megbeszélni ezt vele, hogy jó lenne ha változtatna ezen.
2012. okt. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
előzménye, hogy sok nő akarta őt "megfogni" és szinte már menekül a nőktől. ha bármi ragaszkodást, akaszkodást érez, fél.
2012. okt. 9. 22:19
 3/13 A kérdező kommentje:

megbeszélni nem fogom, mert ő ezt nem látja be,nem tudja magáról, nem analizálta magát :) és csak azt hinné, hogy szabályozni akarnám.

azt szeretném, ha magától nyílna meg

2012. okt. 9. 22:20
 4/13 A kérdező kommentje:
miben tudnék neki a háttérből segíteni?
2012. okt. 9. 22:28
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a rossz tapasztalatai után már ne akard megváltoztatni.Ha ő nem hajlandó és magától eszébe sem jut, hogy neked ez rosszul esik, akkor szimplán rossz fazont fogtál ki.... Az ilyeneknél nem működik az a taktika, hogy akkor te sem keresed, illetve te sem válaszolsz neki, vagy te is lemondod a talikat,mert nem fogja magát zavartatni. Ő azért, hogy míg rosszul érzi magát, másnak segítsen nem fog megmozdulni :S


Szerintem kár a gőzért!



A spontán talikon meg gondolkodj el, hogy mennyire spontánok.Ő mond valamit,te meg igazodsz hozzá,ugye?

2012. okt. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja az lemaradt, hogy akit igazán akar egy férfi, akkor tök mindegy mi az előélete, mert ki fogja mutatni azt, amit érez és amit akar tőled....
2012. okt. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

a spontán azt jelenti, hogy extra nagy az időintervallum

pl. ma lehet megyek felétek, ha igen, hívlak.

ha a "ma" kimaradt(volt felénk, csak nem hívott..), másnap reggel felhív, hogy jön most, jó e nekem. és akkor általában találkozunk.

amúgy kimutatja, hogy szeret.ill. simán látom rajta :)

2012. okt. 9. 23:48
 8/13 anonim ***** válasza:
A kötelező dolgokat én is utálom és nekem kevés, ha valamit illik... De a pontossággal megtiszteljük a másikat és egy kapcsolat arról szól, hogy számíthatunk a másikra.
2012. okt. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

de ő szabályosan kerüli az időmeghatározásokat

olyan még nem hangzott el tőle, hogy pl du.5 körül.

nála a legközelibb eddig az volt: este, estefelé, ma, holnap, legközelebb és sűrűn használja a talán, nem biztos kifejezéseket

de volt hogy felhív, hogy lemondja a du-t, 10 percre rá felhív, hogy de este találkozzunk, utána nem mer jelentkezni, hogy az este nem jó, ilyenkor hívom én, és mentegetőzik, meg ne haragudj, meg minden.

2012. okt. 10. 00:08
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de a párod egy utolsó sz@r alak. Ennél csak jobbat találsz.
2012. okt. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!