Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajom feltételeket akar szabni. Hagyjam?

Figyelt kérdés

sziasztok. van egy csaj. almaim noje es nagyon szeretem. az az egy gond van hogy mivel modell nagyon feltekeny vgyok, es nagyon parazok amikor elmegy egyedul bulizni a baratnoivel. most osszekaptunk egy ilyen miatt, es azt a feltetelt akarja a kapcsolatban, hogy akkor mehessen egyedul bulizni amikor akar:O

most erre mit lepjek? :O

KERLEK TITEKET HOGY ERTELMETLEN VALASZOKKAL NE SZEMETELJETEK TELI.

Koszonom


18/f (en) 16/l (baratnom)



2012. okt. 9. 22:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg akar csalni, úgyis megcsal...
2012. okt. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nem való vagy hozzá

olyan srác illik hozzá, aki nem ezen parázik, hanem fogja magát és megy a haverjaival bulizni :)

2012. okt. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de annyira szeretem, hogy nem tudom jolerezni magam nelkule. nincs hangulatom bulizni. vagyis van de nem olyan. vele sokkal jobb :D
2012. okt. 9. 22:51
 4/13 Traune ***** válasza:
te is menj el akkor bulizni és ennyi, megmondod hogy oké menjen és te is mész. vagy 1x megtudakolod hova megy és meglesed és lenyomozod (nem vicc, ki derítheted mennyire hűséges a hátad mögött). de szerintem te is lazulj, az jót tesz. táncolj pár lánnyal te is és megvan oldva. nem azt mondom hogy megcsald csak lazulj :) jót tesz, higgy nekem
2012. okt. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 BlastNoise ***** válasza:
Ha modell, ès sokszor elmegy bulizni akkor 1 idô utàn sztem ugyis meg fog csalni :\
2012. okt. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ha annyira szeretnéd, nem akarnád birtokolni, meg megfosztani a szabadságától, meg kisajátítani.

el kell keserítselek, nem ez jelenti szeretni valakit.

hanem bizalmat adni a másiknak. na az már szeretetből jön.

ha eljátsza, vége, mert olyan meg kinek kell.

szóval lazíts!

2012. okt. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én ilyenkor bejátszom,hogy látott az egyik haverom téged... :) amúgy szerintem hagyd a fenébe a csajt,ha nem bízol benne akkor minden veszve van:/
2012. okt. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd, és te is menj el valahová a haverokkal
2012. okt. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem érdekli hogy te mit akarsz, akkor biztos hogy ő is annyira szeret téged mint te őt? Egy kapcsolat a bizalomra épül, ha az nincs akkor minden veszve van!

De ha akar úgy is meg fog csalni, bármit is teszel. Inkább keress egy hozzád illő lányt aki nem szab neked feltételeket!

2012. okt. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
modell, hosztesz lányokkal nem tervezünk hosszú távú kapcsolatot. Ez szabály, tudhatnád.
2012. okt. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!