Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti szoktatok az utcán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szoktatok az utcán szemezni pasikkal? Furcsa, hogy én nem csinálom?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ugye köztudott, hogy a pasik megbámulják a nőket, főleg ha nincsenek párkapcsolatban. Ti nők is szoktátok ezt csinálni? És az baj, hogy én soha nem nézem meg a pasikat, valamiért figyelmen kívül hagyom őket? Vajon mi lehet az oka? Csak mostanában gondolkoztam el ezen. Hogy egyszerűen semmi kezdeményezést nem nyújtok irántuk, de nem tudom miért. Leszbikus biztos nem vagyok, nőket még annyira sem szoktam megnézi úgy. 18/L
2012. okt. 10. 00:23
 1/3 anonim ***** válasza:

én is csak akkor szoktam őket figyelni, meg szemezni, amikor a barátom ezeket csinálja csajok felé - szóval bosszú.

de amúgy én értelmét nem igen látom, pláne utcán. max növeli az önbizalmam ha bámulnak, de én nem akarok könnyű nőnek lejönni, meg olyannak, aki senkinek nem kell és keresi a szemével, hogy ki szemez vele.

2012. okt. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2012. okt. 10. 00:30
 3/3 Mcgalagony17 ***** válasza:
A mai világban egyre kevesebb olyan lány vagy fiú van, akinek nem létkérdés a párkeresés, de előfordulnak még ilyen ritka egyedek:) Nincs ezzel semmi baj, majd megjön az érdeklődésed neked is! Hidd el a szingliséggel olyan nyugalom jár, amit kapcsolatban nem kaphatsz meg...
2013. márc. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!