Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit kéne tennem? Megbámul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kéne tennem? Megbámult és utána is fordult másik lány után miközben velem volt?

Figyelt kérdés

Nem pár másodpercig megnézte, tudom hogy az normális,az rendben van. De az hogy megnézte és utána is fordult más után,mikor én is ott voltam rosszul esik.. Számomra ez lealacsonyító, én is rápillantok másokra,az sem zavar hogy facebookon lányok képeit nézegeti, mert nem ír rá egyikre sem, csak megnézi, nézze,ok. Meg azt is tudom hogy szeret és nem csalna meg, de attól még rossz. Talán mert én mellette nem szoktam mások után forgolódni meg látványosan megnézni.

Mikor meg mondtam neki egyből utána, letagadta, nem mintha nehéz lett volna észrevenni.. nem vagyok hisztis pedig, nem tudom h ezt el kell-e viselni, más hogy reagálna, ez az első komoly kapcsolatom. Szeretném meghallgatni a véleményeteket.



2012. okt. 10. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez ösztönös a fiúknál, nem azért csinálta, hogy megalázzon.
2012. okt. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Egy Srác Asszem ***** válasza:

Hát nehogymár... JÁRTOK, nem házasok vagytok (ha azok lennétek akkor IS megtehetné , mert nem vakságot fogad az ember)

Ha tudod hogy úgysem csalna meg, meg téged szeret akkor had nézzen már meg egy szép lányt, ha elmegy mellette az utcán, vagy bárhol.

Ezen ne akadj ki szerintem. Nem azt mondom hogy tűrd el, mond meg a barátodnak, h szarul esett, de ne firtasd tovább, hogy BEZZEG TE MEG MEGBÁMULTÁL EGY CSAJT !!! amikor te csinálsz valamit :) lépj túl rajta, lesz még ilyen 1000 meg 1

2012. okt. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nyugodtan akadj ki mert ez tényleg lealacsonyító! Az meg hülyeség, hogy úgyis tudod, h szeret és nem csalna meg ...nem ezen van a hagnsúly hanem azon, hogy tiszteled annyira a párodat, hogy a közeledben nem csorgatja a nyálát,bár sajnos ezt csak bizonyos kor után jut el a férfiak agyáig. Az engem sem zavar ha megnéz másokat, hát nézzen....de mikor ott vagyok akkor próbálja már meg diszkréten intézni és ne forgolódjon mint egy idióta ha ott vagyok mellette és pl a kezemet fogja. Velem is történt ilyen és tudom milyen pocsék érzés...
2012. okt. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!