Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most miért ciki?

Figyelt kérdés

A fiúk körében elég népszerű lánynak számítok. Eddig 2 barátom volt. Mindkettő sportoló, menő srác. Most viszont egy olyan fiú udvarol nekem, aki nem valami népszerű, inkább magának való. Mindenki cikinek tartja, hogy ilyen fiúval akarok összejönni. Én már meguntam a "szépfiúk" viselkedését, nekem egy olyan srác kell aki szeret és megbecsül. Mért ciki az, ha a kiszemeltem nem olyan "népszerű", mint én?


19/L


2012. okt. 10. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a ciki, hogy ilyenekkel foglalkozol.
2012. okt. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem az. De ott már gond van, ha ilyen kérdések vannak a fejedben.
2012. okt. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem azért akarsz barátot, hogy utána trófeaként mutogasd, hogy "nekem van a legjobban kinéző, legnépszerűbb fiúm", hanem, hogy szeressétek egymást. Innentől kezdve miért foglalkozol mások véleményével?
2012. okt. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!