Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki helyzet mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác ès hètvègèn együtt megyünk koncertre ez mind szèp és jó.. de van egy másik srác ő is helyes és említettem neki hogy hètvégén megyek koncertre ès ő is elakar jönni ami elèg gàz mert èn szeretem azt a màsik srácot és most lett volna alkalmam h beprôbálkozzak de nem akarom a másik srácot hûlye helyzetbe hozni de ha lemondanám akk meg azt hinné h kamuztam. A másik srác meg nagyon fontos nekem ès lht h. màr nem lenne alkalmam elmondani mitèrzek..mit csináljak h senki neharagudjon+ egyikse??
2012. okt. 9. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha egy sráccal mész, akkor másik ne menjen már 3.nak. Mond meg neki, hogy már mással beszélted meg.
2012. okt. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát igazából lehet nem kellett volna neki mondanod, de mivel már említetted neki szerintem válaszd ki melyiknél van több esélyed és úgy döntsd el.
2012. okt. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg a másik srácnak (annak, amelyik nem tetszik), h ez egy randi, és nem neki szól


17/f

2012. okt. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na és a másik srác konkrétan veled akar koncertre menni, vagy csak azért mert esetleg szereti az adott fellépőt? Merthogy ez nem derül ki, pedig ez lenne a lényeg...
2012. okt. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
miattam akar eljönni de a másik srác fontosabb nekem de ô sokszor sz.rba hagyott h nemjött el a taliira meg elfelejt köszönni.. a másik srác meg idôsebb meg komolyabb is kicsit..
2012. okt. 9. 22:21
 6/7 anonim ***** válasza:
a kerdesed megvalaszoltad. Kettőjük közül a fiatalabbat tudnad csak őszinten szeretni a másik mellett mindig rá vágynál..szóval a másikat ne etesd,muszaj megmondanod neki
2012. okt. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%

Az a durva, hogy az elso harom sor gyakorlatilag egy mondat.

Azt, hogy az `es` szo hanyszor szerepel, mar meg sem szamolom..

2012. okt. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!