Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki hasonló helyzetben? (1300. km)

Figyelt kérdés

Pocsék helyzetben vagyunk,csak arra lennék kiváncsi,volt e valaki hasonló helyetben és hogyan élték át.

A párommal 2.éve vagyunk együtt,nagyon szoros kapcsolatban vagyunk egymással.Én nyelvi gimibe járok,2.év múlva megyek ki Németországba folytatni az egyetemet.Úgyvolt,hogy majd a párom is jön ki velem,ő dolgozni fog én tanulok,nem csak úgy semmi nélkül mentünk volna ki,édesanyám ott él.

Erre a barátom ma kapott egy nagyon jó állást tök jó fizetéssel,és elmegy,már a jövő héten.Nem tudom mi lesz velünk,még a vér is meghült bennem amikor meghallotam,nagyon szerelmes vagyok,és nagyon is szeressük egymást,de nem tudom mi fog adni erőt adni ahhoz hogy átvészeljük.Legközelebb novemberben mennék ki hozzá 5.napra,aztán pedig az egész téli szünetet ott tölteném,és mi lesz addig..?Volt valaki már igy?Nem idegenedtetek el egymástol?Meséljetek azok akik ilyen helyzetben voltatok..nagyon szomorú vagyok :(

köszönöm az értelmes válaszokat 17.L 21.F

és olyanokat hogy 1.hónap múlva szakitunk,kiméljetek meg,nem kivánom látni a fekete jövőmet ha az lesz.


2012. okt. 10. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
ez annyira szomorú! hogy a sors közétek állít egy akadályt! :'-(
2012. okt. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Annyira bánatos vagyok,nagyon nagyo fáj...Odaadném a fél kezem is,csak vele lehessek,és ne keljen a hónapokat számolni :(
2012. okt. 10. 17:28
 3/3 anonim ***** válasza:
ne mondj ilyeneket, mert mindjárt komolyan elsírom maga... :'-(
2012. okt. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!