Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom nem szerelmes belem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tibb mint egy eve vagyunk egyutt a baratommal, kiderult nem reg, hogy egyaltalan nem szerelmes belem es nem is volt az. Viszon tjol erzi magat velem. De nekem szuksegem van a szenvedelyre, az izgalomra es legfokebb a szerelemben egy parkapcsolatban es nem csak a megsokott uanlmas dolgokra. Szerintetek szakitsak vele, vagy mit tegyek?
2012. okt. 10. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Szakíts! Nem érdemel meg téged, ha egy éven keresztül hülyített! (huh de jó vagyok, ezs a negyedik válaszom 15 percen belül)
2012. okt. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem minden a szerelem,de ha neked erre van szükséged,akkor inkább szakíts.

azért fura,h most derült ez ki.

2012. okt. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
En eddig azt hittem, hogy szerelmes. mondta is h szeret. de ma veszekedtunk es a fejemhez vagta, hogy nem volt szerelmes belem, es hogy most se az.
2012. okt. 10. 17:26
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyél?

keress egy értelmes pasit, aki megbecsül, szeret és imád téged!!!! Ezt meg dobd ki a p*csába!!!

2012. okt. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
jaaaa,h veszekedtetek.hát,drágám...lapát.
2012. okt. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne pazarold az odod olyanra aki nem szerelmes beled.baratkent is jol ellehet veled
2012. okt. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Előzőnek igaza van. Ennek semmi értelme. Gondolom ez elég szarul esett hogy most derült kii... Dobd ki a pic*ába -.-
2012. okt. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kutyát
2012. okt. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is azt mondta a volt barátom, hogy nem szerelmes belém, de, hogy ennek ellenére szüksége van rám. Nem szakítottam vele, de sajnos egy kis idő múlva lapátra tett engem úgy, hogy a szakítás előtt 3-4 héttel már nem keresett.

Úgyhogy vagy megvárod, míg kidob, vagy te lépsz a tettek mezejére és szakítasz. Hidd el úgy kevésbé fájdalmasabb. Én legalábbis kevésbé szenvedtem volna, ha beláttam volna, hogy nem szeret és én szakítom meg vele a kapcsolatot. Mindegy, ebből is tanultam. Ez van.

2012. okt. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem örülj, hogy volt egy jó éved. A teljes életedhez ez semmi.

Ha tippelek a korodra még lehet hátra vagy 50-60 év vagy még több. Ehhez képest egy év az tényleg nem sok.

A szerelem érzésére nincs semmiféle egzakt magyarázat. Csupán az agyban lévő dopamin, oxitocin és még egy rakás más hormon okozza az egészet.

Nem te vagy a hibás azért mert a barátod agya már nem termeli ezeket, vagy talán sosem termelte.

E miatt ne érezd kevesebbnek magad.


A kérdésre, hogy szakíts vagy sem szerintem már te magad tudod a választ. Itt csak azért tetted fel, hogy olyan válaszokat kaphass amivel igazolhatod önmagad.


Habár nem tudom hogy döntöttél, nagyon kíváncsi vagyok rá. Szakítani fogsz vagy maradsz ebben az érzelemmentes kapcsolatban?

2012. dec. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!