Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gátlástalanság és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gátlástalanság és gusztustalan ha egy lány pukizik a szerelme előtt?

Figyelt kérdés

Én soha nem tudtam ellazulni egy barátom előtt se úgy, hogy merjek előtte ilyet csinálni!

Bár már nyílt vagyok előtte annyira hogy szólok neki, hogy kell! Ő mindig rám szól, hogy nem kell kimennem, hogy nyugodtan pukizzak előtte, de én annyira gusztustalannak tartom ezt így előtte csinálni! Ő mondjuk nem szégyenlős ilyen téren egyáltalán!

Félek hogy kiábrándul még akkor is ha ő sokszor lefog mielőtt kimennék, hogy nyugodtan csinálhatom előtte!



2012. okt. 10. 17:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán komoly lesz a kapcsolat már más lesz. Nem hinném hogy 10 év házasság után is ki fogsz rohangálni.
2012. okt. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
10%
Én inkább visszatartottam állandóan, ha a barátommal voltam. Fájt, nem is kicsit, de egyszerűen nem mertem, annyira szégyelltem. WC-ről meg simán hallani, mit csinálsz.
2012. okt. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
32%
szerintem kifejezetten romantikus, de biztos en vagyok perverz
2012. okt. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
IGEN
2012. okt. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
én a wc se merek pukkantgatni, ha tudom, hogy hallja....:D még soha nem hallott! Bár ő azt állítja alvás közbe már előfordult, de szerintem csak azért mondja, hogy elmúljon a gátlásom mivel már úgyis hallotta!...:D de nem ver át :D
2012. okt. 10. 17:19
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
az egyik kulcsszó ténylegg az, hogy női puki? :D
2012. okt. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
74%
Én is pont igy éreztem,h ciki a szerelmem elött pukizni:) mostanra is csak annyira sikerült leküzdenem ezt,h ha véletlenül kicsúszik, biztat,h ne érezzem magam szarul emiatt, teljesen emberi vonás. Vele is ugyanigy megtörténik...
2012. okt. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Mit kéne csinálni, felbüfögni?! Aminek ki kell jöni, az nem egészséges, ha bentmarad!
2012. okt. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Nézd az első együtt töltött éjszakán, amikor is chilis babot vacsoráztatok, majd rájössz, hogy kiizzadni úgysem tudod.:)

Egy ideig valóban nem szép dolog pukizni a másik előtt, de eljön egy pont, amikor már nem gáz, ha mégis kiszalad. Nyilván ne direkt durrogtass a másik orra alá, de ez egy természetes dolog. Mi mindig azt mondjuk a férjemmel, hogy inkább ez jöjjön ki, mint a mentő.:)

De egyáltalán nem gátlástalan és gusztustalan, ha mégis kiszökik. Amúgy nálunk is így volt. Néhány hónapja voltunk együtt, amikor is próbáltam visszatartani, de nem sikerült és olyan igazi lányos puki kijött. Jót nevetett rajta a férjem, még így 7 év elteltével is imád ugratni vele!:)

2012. okt. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
fél éve vagyunk együtt! Nem korai még? :-/
2012. okt. 10. 17:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!