Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vele ahogy az apja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele ahogy az apja akarja. Vagy ne hagyjam magam?

Figyelt kérdés

Szervusztok!

A barátnőmnek elég jómódú családja van.Viszont én kicsit szegényes.Nem is siránkoztam emiatt sosem.Egyszerű gépész vagyok.Nem keresek sokat.De megtudok élni belőle.Ő egyetemre jár.2 hónapja fordult komolyabbra a dolog kettőnk között.Péntek délután kísértem haza munka után.Amikor nála találkoztunk az apjával.Ezzel az alkalommal be is mutatott neki.Rendes udvarias voltam.Viszont amikor kettesben maradtam vele elég keményen nekem esett.Elég keményen megbántott.Mondta,hogy én egy szegény senki vagyok.Nem érdemlem meg a lányát.Sosem adhatnék neki olyan életkörülményt mint amit ő fél kézzel teremtethetne neki.Nem tudnám elvinni sehová se nyaralni.(nyár végén a barátnőm hívott is velük nyaralni,de én csak olyan feltétellel mentem volna hogy én fizetek.De sajnos túl drága lett volna így nem mentem)

Ezt fel is hozta.Hogy akkor boldog volt nélkülem is.Akkor az életét is leéli nélkülem.Hagyjam a lányát.Egy senki maradok életemben.Ő pedig egy gazdag férfit érdemel.

Nagyon feldúlt a dolog.El is jöttem onnan.Barátnőmnek csaj egy puszit adtam.

Azóta nem is beszéltem vele.Ha keresett azt mondtam,hogy sok a dolgom majd beszélünk.

Az a baj,hogy nagyon elgondolkodtatott amit mondott.Egész hétvégén ez járt az eszemben.Hagyjam?Ne hagyjam?Ha tovább folytatom ez lesz egész életemben.Mindig csinálni fogja a partizán akcióit az apja míg végül elkerget.Most menjek míg nem fog fájni a barátnőmnek?Tényleg szeretem őt,és azt szeretném,hogy jó legyen neki.A lehető legjobb


2012. okt. 10. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Az apja meg egy hatalmas fejbeb....st érdemelt volna!
2012. okt. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
semmi esetre sem hagyd el ezért!!! neki kell választania nem az apjának,a barátnod szerintem tisztában van a munkáddal és a kereseteddel és ha ezek után is veled van akkor semmi okod arra hogy elhagyd!!
2012. okt. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy iszonyatosan gyenge jellem vagy. A sarkadra kellett.volna allnod es SZAVAKKAL ugy foldbe dongolni apucit (lehetoleg ugy, hogy a baratnod is hallja, hadd kerdezze meg min vesztetek ossze), hogy a tovabbiakban fulet farkat behuzza es lassa, te vagy az erosebb kutya.
2012. okt. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Beszélj vele erről szerintem. Mivel együtt van veled, tudja az anyagi helyzetedet, nem vágyik gazdag pacákra.
2012. okt. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Eszedbe ne jusson ilyen gyorsan meghátrálni!


Szereted,de képes lennél megbeszélés nélkül elengedni,mondván,hogy jót akarsz neki!

Öcsi!

Honnan tudod hogy neki mi a jó?

Ezt nem az apja szájából kell hallanod,hanem az övéből.


Szépen megbeszéled a csajjal,elmondod neki,hogy mit mondott az apja,azért ezt szerintem tudnia kéne!

Megnézed,hogyan reagál,megkérdezed,hogy mit szeretne!


Ha ő sem akarja folytatni,akkor nem folytatod!


De nem vagy te már 18,nem?

Van munkahelyed,a csaj is gondolom nemsokára végez,könnyebb lesz.

Ha elszalasztod a lehetőséget,megérdemled.

Utána meg majd az lesz a baj,hogy azon téped magad,hogy mi lett volna,ha...?

2012. okt. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nehagyd magad. Énis voltam így hogy a szüleik utáltak mert valszeg nem voltam gazdag aki ki tudta volna húzni őket a szegénységből így mind évig ellenségesek voltak stb. Ez ment 2 és fél évig azt sikerrel jártak mert sikerült valahogy a végén a lányukat magukévá tudni és ellenem fordították, vagyis sikerült elérniük hogy szakítson velem. Ez életem egy nagy csalódása volt, mert én mindig segítettem a lánynak ő meg mondhatni feladott engem. Most ezt neked kell eldöntened hogy ez a lány megéri neked hogy folyamatosan támadásnak legyél kivéve, illetve a lányra számíthatsz e hogy kitart melletted. Csak úgy megjegyzem hiába szeret nagyon, mert amíg eltartják addig meg van kötve a keze és hát mégis csak szülei szal érted. Eddig téged támadnak de ha maradsz vele akkro számíthatsz rá hogy ő fog jönni és lehet ő nem fogja olyan jól bírni. Sajnos vannak ilyen emberek és nem lehet velük mit kezdeni sajnos.


22/F

2012. okt. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Az a baj, hogy iszonyatosan gyenge jellem vagy. "

Nem bántás,de szerintem is van benne valami!

Ez nem erős jellemre vall?

A barátnődet meg így szereted,meg úgy szereted,de hazudozol neki,hogy sok a dolgod?

Az igazságot nem érdemli meg?

Kitartó lehetsz,ha ennyi kellett hogy meghátrálj?

Hány feleség tűri el,hogy az anyós minden nap megalázza!

Amúgy én is kaptam már meg szó szerint ezeket!

És lesz@artam,nem az apja dönt!

2012. okt. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az apja csak próbára tesz téged, hogy te mit reagálsz erre. Az a baj hogy már feladni akarod ezt a dolgot lehet hogy ő gazdagabb meg az apja nem akarja hogy egy csóróhoz menjen a lánya de nyilván tudja jól hogy szereted őt meg ő is tége4d és ezért tesz téged próbára hogy vajon ilyen kemény beszólás mellett is képes vagy a lánya mellett maradni és bizonyítani hogy te mindent megteszel azért hogy az jó legyen nektek.

Nem azért de én a sarkamra álltam volna már akkor és megmondtam volna neki a frankót hogy lehet nem vagy gazdag de ugyanakkor nem ez a lényeg hanem az hogy szeretitek egymást és te mindent megteszel ezért.

Lehet akkor az apjának más lett volna a reakciója. Én az exem apjának akkor megmondtam a véleményemet amikor hasonló dolgot vágott a fejemhez hogy utána csak nézett nagy szemekkel aztán megbarátkozott velem.

2012. okt. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Beszélj a barátnőddel, úgyis ő dönti el. Amúgy én sértésnek venném a helyében. Nem leszel a cukrosbácsim, hát aztán? Modern felnőtt vagyok, nem háziállat, meg tudom teremteni magamnak a gazdagságot. Ha nem, az is az én bajom.
2017. nov. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!