Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez tényleg ennyire orvosi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg ennyire orvosi eset lenne, ahogy párom mondta, nálatok ez hogy működik, ti hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés
Tehát mikor a barátom 1-2 órán belül mondjuk nem jön haza, akkor felhívom, hogy merre van, hol van, mert izgulok és ma elmondta, hogy ez őt nagyon zavarja, minek izgulok. Mondtam neki, hogy mert megnyugszom, ha hallom a hangodat, de ő ezt nem érti meg, hogy nekem ez fontos, neki ez zaklatás. Nem 5 percenként hívom, max 2x, ha esetleg 3-4 órát is késik este. Altalában akkor vásárol be. Külföldön élünk, itt nyitva van 24 órában majdnem minden. Ez tényleg zaklatás. Azt mondta, hogy úgysem tudok semmit tenni, ha baja lenni, azzal, hogy hívogatom. Ti mit gondoltok?
2012. okt. 6. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Valahol igaza van, tényleg nem sok mindent tudnál tenni a hívogatással, ha igazán bajban lenne. De attól még én is ilyen vagyok, mint te, szóval megértelek.
2012. okt. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Válts taktikát!Küldj neki egy üzenetet,hogy szereted,vagy,hogy milyen vacsorával várod,esetleg,hogy mit tervezel aznap estére.Ha működik a kapcsolat,akkor válaszolni fog,és máris tudod,hogy jól van.Mégsem zaklatás,hiszen akkor nézi meg,amikor tudja:)
2012. okt. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is zavaró lenne, felesleges folyton hívogatni, akkor aggódj ha egész éjjel nem jön haza. 21n
2012. okt. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Valóban igaza van, de miért nem beszélitek meg a programot? Az én párom hazaszól, ha késik 3-4 órát. Azért az tök normális, ha ennyi késés után aggódsz.
2012. okt. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Engem nagyon idegesít, ha a párom nem jön időben. Persze nem percekre vagy fél órára kell gondolni, de általában megbeszéljük előre reggel, hogy este mikor jön, megy-e vásárolni, vagy bárhova, stb. Ő is tudja, hogy én mikor vagyok várható és mindig üzenünk a másiknak, ha nem úgy jön össze a program és valami miatt késve érünk haza.

Nem tudom, nekem ez így természetes. Ha nem lenne, akkor engem is idegesítene.

2012. okt. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor lehet mégis igaza van, csak én ilyen aggódós vagyok, de vissza kellene fognom magam. Az sms-t nem szereti sajnos, olyan csomagja van, ami akkor is levon pénzt, ha sms-t kap.
2012. okt. 6. 23:10
 7/12 anonim ***** válasza:
46%

Engem is zavarna, de az, hogy nem tudom mi van párommal. Ha már erre nem képes, hogy dobjon egy üzit, hogy nem jön időben, ne aggódjak...

Inkább nála van a probléma.

2012. okt. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

Van ennél durvább is... amikor 3-4 órát késik, és kikapcsolja vagy nem veszi fel a telefonját. Na, akkor aztán szívroham kerülget...


És igen, elég, ha annyit mond, hogy minden ok, az elég megnyugtató. Azért megnézem majd, hogy ha lesz gyerek, és órákat késik, akkor ő fogja-e hívogatni... mert az ember olyankor tapasztalja meg, hogy milyen aggódni valakiért!

2012. okt. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%

Igazából ez a mobilok miatt terjedt el.

Emlékszem, 15 éves korom előtt messze laktunk a sulitól, csomót barátnőztem, mászkáltam ide-oda, Anyu soha nem aggódott. Megkaptam az első telefont, utána azt is jelentenem kellett, ha fingtam egyet.


Persze nem mondom azt, hogy a mobilok előtt nem voltak aggódós emberek, persze, hogy voltak. De manapság ha valaki öt percig nem ad magáról életjelet valamilyen csatornán, annak írják a gyászjelentését.

25/L

2012. okt. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

hat lehet hogy te tul aggodos vagy, de a parod se hibatlan ebben. nem szereti az smst lol. mi is kulfoldon vagyunk, nekunk is volt ilyen csomag ami az smsert levon penzt de hat olyan semmi penz az, meg megis akkor ki eleg fontos hogy kuldhessen neki smst ha mar te se?

szerintem normalis ha racsorogsz hogy hol van, de szerintem is valts taktikat kicsit. ne azt mondd hogy aggodsz miatta hanem kerdezz valamit tole. mi legyen a vacsora vagy ilyesmi.

2012. okt. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!