Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet ez a dolog?

Figyelt kérdés

Én az elején nem szerettem, ő viszont igen.Most úgy vagyunk,hogy én szeretem ő meg nem tudom.Nagyon ideges típus meg féltékeny.Egyáltalán nem bízik bennem.Ezt mindig el is mondja.Néha nagyon durva dolgokat mond,elküld ide-oda,nekem káromkodik meg ilyenek.Úgy nagyjából minden rendben van,én jól kijövök a családjával,ő is az enyémmel.Kisebb gondok persze azért kerülnek.A legnagyobb gond viszont,hogy eléggé, nem mondom hogy szex mániás,mert túloznék de viszont nekem kicsit sok. Próbálom megérteni,hogy neki ez is fontos,de mikor olyanokat mond,hogy "ugye tudod ha neked nem kellek,kellek másnak,megyek máshoz". Sírni meg ordítani tudnék. Pillanatnyilag megbeszéljük és annyi.Következőkor megint ugyanaz van.Van amikor tényleg érzem hogy szeret, de ilyenkor nagyon fáj és úgy érzem hogy semmi érzelem nélkül működik ez a kapcsolat az ő részéről.Ma is összevesztünk kb félórát feküdtünk egymás mellett,közbe ő bealudt,kimentem,jöttek a szülei,ebédeltünk,visszamentünk a szobába,nem beszéltünk.10 perccel azelőtt mielőtt indult volna a buszom,oda mentem és mondtam,hogy "Meddig fog ez tartani?",Mi lesz a vége ennek?"ő nem tudja.Jelzem közbe nekem folyt a könnyem.Nem igazán hatódott meg.Hazajöttem írtam sms-t kérdeztem hogy szeret-e.Azt mondta igen, kérdem hogy közeledik a vége,ő nem tudja,lehet.Szeretné ha vége lenne,ő nem tudja mit akar.

Ezt meglehet egyáltalán érteni?El lehet igazodni egy ilyen fiún?

L/19


2012. okt. 10. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mióta vagytok együtt, de az ilyen dolgokat jobb lenne először megbeszélni, és nem félmondatokból, meg nem tudom, lehet szavakat használni, hanem felmérni mennyire súlyos ez a helyzet, és mi is az oka. Ha meg van az ok, és mindketten helyreakarjátok hozni, akkor működhet még a kapcsolta. Ha egyik fél, vagy egyiksem akarja, akkor halott ügy.
2012. okt. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát még csak 6 hónapja,de ő az elején olyan szerelmes volt,én mondtam h csak biztos fellángolás. Jaaj ő tudja milyen az.Ez tuti szerelem.Komoly tervek,ötletek. Erre fel ezt csinálja.Ha azt írja hogy szeret,hogy a fenébe akarja azt hogy vége legyen.Nem azon kéne legyen hogy közös nevezőre jussunk?Ő is enged egy kicsit,én is.Vagy ez csak ilyen tipikus pasi szöveg,hogy életembe előszőr szerelmes vagyok.Beléd.Te más vagy.:D
2012. okt. 10. 21:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem fellángolás volt a részéről..


De ha ennyire nem tudjátok a dolgokat megbeszélni, hogy ilyen "nem tudom+ jellegű válasszal letudja a dolgot, akkor hogy oldódna meg? Le kéne ülni, és őszintén elmondani az érzéseiteket...lehet hogy már nem szeret, de még ő maga se jött rá, magának se akarja beismerni.

Ne haragudj, de ebből az jön le, hogy a barátod már magasról tesz rád.

2012. okt. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is...
2012. okt. 10. 21:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Na én már adtam volna neki ha ilyennel fenyegetőzne hogy akkor megy máshoz!Dugja akkor a porszívó csövébe!Mi az már hogy neki állandóan kupakolhatnéka van!??Kössön csomót a végére!
2012. okt. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem add ki az útját! Ne aggódj, te is fogsz kelleni másnak, még sokkal jobban, mint neki. Fölösleges az erőidet rá pazarolni. Értékesebb vagy te annál, mint hogy ilyen fiatalon elköteleződj valaki olyan mellett, aki nem becsül meg téged.
2012. okt. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!